Ana SayfaGenelOnePlus Buds Z2 özellikleriyle dikkat çekiyor

OnePlus Buds Z2 özellikleriyle dikkat çekiyor

Mobil pazardaki önemli isimlerden biri olan OnePlus, geçtiğimi gün yeni kablosuz kulaklığını tanıttı. İşte OnePlus Buds Z2 özellikleri ve diğer detaylar.

OnePlus Buds Z2 özellikleriyle dikkat çekiyor. Genel olarak satışa sunduğu üst segment modellerle isminden söz ettiren OnePlus, son dönemde giyilebilir teknolojiler tarafında da güzel işler çıkartıyor. Bunlardan sonuncusu ise OnePlus Buds Z2 oldu.

Geçtiğimiz gün resmiyet kazanan OnePlus’ın yeni kulaklığı oldukça kullanışlı bir yapıda karşımıza çıkıyor. OnePlus Z2’de aktif gürültü engelleme özelliği mevcut. Yani kulaklığı taktığınız anda dış dünya ile bağlantınız büyük ölçüde kesiliyor.

11mm’lik dinamik sürücülere sahip olan kulaklıkta Bluetooth 5.2 desteği de mevcut. Bu sayede özellikle oyunlarda herhangi bir gecikme yaşamıyorsunuz. Malum Bluetooth 5.2 teknolojisi gecikmeyi en aza indirerek anlık veri iletişimini mümkün kılıyor.

OnePlus Buds Z2 özellikleriyle dikkat çekiyor

Kutusuyla birlikte 38 saatlik pil ömrü sunan kulaklıkta IP55 sertifikası da mevcut. Yani toza ve su sıçramalarına karşı dayanıklı bir kulaklıktan bahsediyoruz. Tek şarjla 5 saat 10 dakikalık kullanım süresi sunan kulaklığın fiyatı da bir hayli makul. OnePlus yeni kablosuz kulaklığı için 77 dolarlık bir etiket belirlemiş.

19 Ekim’de Çin’de satışa sunulacak olan kulaklığın global pazarda satışa çıkıp çıkmayacağı ise şimdilik netlik kazanmış değil. Yine de bekleyip göreceğiz.

Dip not olarak belirtelim. OnePlus kısa bir süre önce Türkiye pazarında da kurumsal olarak hizmet vermeye başlamıştı.

Apple Nintendo Switch tarzında bir konsol geliştirecek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU