Olympus Fotoğraf Yarışması Başladı!

Olympus Türkiye ve Zoom İthalat tarafından düzenlenen “Olympus ile Keşfet!” temalı fotoğraf yarışması başladı. Yarışmanın konusu serbest…

Yani siz çektiğiniz en güzel kareleri göndereceksiniz, birbirinden değerli Olympus fotoğraf makineleri ve Lowepro çantalardan birini kazanma şansını yakalayacaksınız.

Yarışmaya amatör/profesyonel herkes katılabiliyor. Mail yoluyla gönderilecek fotoğraflar ister renkli, ister siyah-beyaz olabilir. Fotoğraf yarışmasını son katılım tarihi ise 3 Nisan 2013 olarak belirlendi. Yarışmanın jürisinde ise birbirinden değerli isimler yer alıyor.olympus yrs gorsel bb

Yarışmanın kazananları ödüllerini, 11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan Photo&Digital Fotoğraf Fuarı’nda alacak.

Katılım Koşulları:

* Fotoğraf yarışmasına amatör/profesyonel herkes katılabilir.

Yarışmanın konusu serbesttir.

* Yarışmaya en fazla iki fotoğraf gönderilebilir. Fotoğraflar siyah-beyaz veya renkli olabilir.

* Yarışmaya katılacak fotoğraflar [email protected] e-posta adresine gönderilecektir.

* E-postanın konu/subject bölümüne “Olympus Fotoğraf Yarışması” yazılıp, mail içerisine ad-soyad, doğum tarihi, fotoğrafların nerede çekildiği, telefon numarası ve adres yazılması gerekmektedir.

* Yarışmaya katılım için 18 yaşını doldurmuş olmak gerekmektedir.18 yaşını doldurmamış fotoğraf tutkunları velisinin rızası ile yarışmaya katılabilir.

* Gönderilecek fotoğraflar JPEG formatında, her bir fotoğrafın dosya boyutu en az 200KB, en fazla 1MB arasında olmalıdır. Ödül kazanan fotoğrafların orijinal boyutları daha sonra istenecektir.

* Gönderilen fotoğrafların tamamı yarışmacıtarafından çekilmiş olmalıdır. Başkasına ait fotoğrafların olduğu gibi veya kısmen kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek telif hakkı ihlallerinin tüm hukuki sorumluluğu katılımcıya aittir.

* Ödül kazananların hediyeleri 11-14 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlenecek olan Photo&Digital Fuarı’nda verilecektir. Fuar sırasında ödül töreninde bulunamayan yarışmacılara ödülleri daha sonra ulaştırılacaktır.

* Posta sunucularındaki ve internet hatlarındaki gecikme veya kayıplardan Olympus Türkiye, Zoom İthalat ve Fotoğraf Dergisi sorumlu olmayacaktır.

* Yarışmaya e-posta göndererek katılan herkes yukarıdaki kuralları aynen kabul etmiş sayılacaktır.

Ödüller:

Birinciye: Olympus PEN E-PL3 + 14-42mm + 40-150mm

İkinciye: Olympus SZ-31 MR iHS

Üçüncüye: Olympus VR-360

5 adet Mansiyon: Lowepro fotoğraf çantaları (Photo Traveller 150, Nova 140, Event Messanger 100, TLZ 45, Edit 120)

Son KatılımTarihi: 03 Nisan 2013

Sonuç Bildirim Tarihi: 10 Nisan 2013

Jüri Üyeleri:

Fethi İzan – Fotoğraf Sanatçısı

Jirayr Gamsaragan – Zoom İthalat Genel Müdürü

Muammer Yanmaz – Fotoğraf Sanatçısı

Ömer Serkan Bakır – Fotoğraf Dergisi Yayın Yönetmeni

Sinan Gürkan – Olympus Türkiye Operasyon Müdürü