Ana Sayfa Cep Telefonu Instagram'ın Yeni Yarışması Neler Kazandıracak?

Instagram’ın Yeni Yarışması Neler Kazandıracak?

Her gün binlerce yeni kullanıcının kullanmaya başladığı ve milyonlarca fotoğrafın yayımlandığı popüler sosyal fotoğraf paylaşım platformu Instagram’da, Apple iPad ve Samsung Galaxy Mini Android Telefon ödüllü yeni bir yarışma başladı.

Finansal aracı kurum XTB tarafından düzenlenen yarışmada, içerisinde herhangi bir “X” olan kompozisyona sahip fotoğraflar yarışıyor. Herhangi bir konu sınırlaması olmayan yarışmada katılımcılar çekmiş oldukları fotoğrafları, istedikleri görsel efekt veya düzenleme aracını kullanarak son haline getiriyor. Fotoğrafı #xtbforex hashtag’i ile profilinde yayınlayanlar yarışmaya katılmış oluyor.

Herhangi bir katılım sınırlamasının olmadığı yarışmada, herkes istediği kadar fotoğrafla yarışmaya katılıp kazanma şansını artırırken, kazananlar; kurum çalışanları tarafından, fotoğrafların Instagram’da aldıkları beğeni sayısı da dikkate alınarak belirleniyor.Instagra_fotograf_yarismasi

Yarışmanın en beğenilen fotoğrafının sahibine bir Apple iPad hediye ediliyor. İkinci ise Samsung Galaxy Telefon ile ödüllendirilirken, ilk 10’a giren diğer katılımcılara T-Shirt ve ajanda gibi küçük teselli armağanları sunuluyor.

Yarışma ile ilgili olarak X-Trade Brokers Menkul Değerler Pazarlama Müdürü Naim ÇETİNTÜRK, kurum olarak sosyal medyada sürekli etkin olmaya çalıştıklarını belirterek “Yılbaşında da benzer bir uygulama gerçekleştirmiş ve binlerce katılımcı ile keyifli bir yarışma yapmıştık. Bu yarışma ile aynı şekilde sosyal medyanın farklı bir mecrasında var olmayı ve Instagram’daki kullanıcılarla iletişim kurmayı amaçlıyoruz. Finans piyasasında bu tip etkinliklerin daha fazla olması gerektiğini ve gelecek dönemde, tıpkı geçtiğimiz yıl yaptığımız yarışmadan sonra olduğu gibi, sayısının artacağını düşünüyoruz.” şeklinde açıklamada bulundu.

Katılımın ücretsiz olduğu yarışmada katılımcılar çektikleri fotoğraflarını 15 Mayıs 2013 tarihine kadar gönderebiliyor. Yarışma sonuçları, katılım tarihi sonunda kurumun Instagram ve Facebook sayfalarından duyurulacak.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting