Nokia popüler kapaklı modeli için yeni renkler geliyor

nokia

Nokia bir süre önce satışa sunduğu 2660 modeli için yine oldukça canlı görünümlere sahip iki yeni renk seçeneği daha ekledi.

Nokia popüler kapaklı modeli için yeni renkler geliyor. Nokia Mobile, flip modeli olan Nokia 2660 telefonunu, Parıltılı Pembe ve Canlı Yeşil adlı iki yeni renk seçeneğiyle tekrar kullanıcılara sundu. Bu duyuru, geçen hafta Avusturya’daki bir perakendeci tarafından paylaşılan renderlar ve Nokia 2660’ın yeni renk seçeneklerinin resimleriyle birlikte geldi.

This is Nokia’s new logo

Nokia’nın bu şık pembe ve canlı yeşil seçenekli yeni telefonu birçok pazarda zaten yerini aldı. Önceki Nokia 2660 versiyonuyla karşılaştırıldığında yeni modelde belirgin bir farklılık gözlemlenmiyor. 4G bağlantı özelliğini sürdüren yeni telefon, 2.8 inçlik ana ekran ve 1.77 inçlik yardımcı bir ekranla çift ekran yapısını korumaktadır. Telefon, Bluetooth 4.2, kablosuz FM radyo ve bir MP3 çaları destekleyen Unisoc T107 yonga setiyle donatıldı.

This is Nokia’s new logo

Nokia popüler kapaklı modeli için yeni renkler geliyor

Flip modeli olan Nokia 2660, 1.480mAh kapasiteli bir bataryaya sahip ve bu batarya mikro USB portu aracılığıyla şarj edilebilir. Telefonun 0.3MP kamerası bulunurken, bir LED flaş ve hızlı arama için beş kişiye kadar acil durum tuşu da mevcut.

nokia

Avrupa’da Nokia 2660’nın fiyatı yaklaşık €79.90 ($85) ve birçok online perakende platformunda bulunabiliyor. Nokia 2660, ayrıca, İngiltere’de Nokia tarafından doğrudan £64.99 ($81) fiyatla satışa sunulmuş durumda. Nokia 2660’ın yeni renk seçeneklerinin, pazarın belirli demografik kesimlerinde büyük ilgi çekeceği tahmin ediliyor. Gen Z kuşağının arasında flip telefon talebinin hızla arttığı göz önüne alındığında, bu tip özellikli flip modellerin pazarda iyi performans göstermesi bekleniyor. Nokia popüler kapaklı modeli için yeni renkler geliyor.

Infinix NOTE 30 Türkiye’ye geliyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir