Ana sayfa Akıllı Telefon Nokia, MWC 2018'de 5 yeni model tanıttı!

Nokia, MWC 2018’de 5 yeni model tanıttı!

Geçtiğimiz yıl düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde orta segmente hitap eden 3 model ile ziyaretçilerin karşısına çıkan HMD Global, bu sene MWC 2018‘de çıtayı daha da yükseltti. Barselona’da düzenlenen etkinlik çerçevesinde sahne alan Finli şirket, 1 özellikli telefon, 4’ü akıllı telefon olmak üzere toplamda 5 farklı telefon modeli tanıttı. İşte yeni Nokia modelleri!

Nokia MWC 2018’de ufak çaplı bir şov yaptı

Akıllı telefon modellerine geçmeden önce HMD’nin tanıttığı özellikli telefona değinelim. Bilindiği üzere HMD geçtiğimiz yıl da özellikli telefon modeli olarak yeni 3310’u tanıtmıştı.

Bu sene ise bir başka efsanevi Nokia modeli yeniden hayat buldu. Nokia 8110. Orijinal kapak tasarımıyla, satışa sunulduğu dönem büyük ilgi toplayan 8110 yenilenmiş hali ile tekrardan satışa sunulacak. HMD’den verilen bilgilere göre, 8110’un ülkemizde 599 TL civarında bir fiyattan satışa sunulması planlanıyor.

Şimdiyse gelelim HMD’nin tanıttığı yeni Nokia akıllı telefon modellerine.

Galaxy S9 tanıtıldı! İşte tüm detaylar!

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler