Nokia 8’in Basın Görselleri Sızdırıldı

nokia 8

31 Temmuz’da satışa çıkacak Nokia 8’in basın görselleri ve teknik özellikleri sızdırıldı. Bu görüntülerde telefonun tasarımı net bir şekilde görülüyor.

Nokia markasını taşıyan telefonları çıkaran HMD Global şirketi, bu yıl birçok yeni telefon çıkarmaya hazırlanıyor. Bu telefonların başında ise şirketin yeni amiral gemisi Nokia 8 geliyor. Bir süredir gündemde olan telefonun çok yakında resmen tanıtılması bekleniyor. Telefonun resmen tanıtılacağı tarih yaklaşırken sızıntıların sıklığı da artıyor. Bugün de telefonun tasarımını açık bir şekilde gösteren basın görselleri sızdırıldı.

Ayrıca telefonun çıkış tarihi ve özellikleri hakkında da yeni detaylar paylaşıldı. Nokia’nın yeni amiral gemisi 31 Temmuz’da satışa çıkacak. Daha önce Nokia 9 adıyla da karşımıza çıkan telefonun teknik özellikleri arasında 5.3-inç QHD ekran, Snapdragon 835 yonga seti ve 4 veya 6 GB RAM yer alıyor. Görüntülerde de görüldüğü gibi telefonun arka yüzünde çift kamera yer alıyor. Her iki lensin de 13 megapiksel olacağı söyleniyor.

Nokia 8

iPhone 8’in Erteleneceği Neredeyse Kesinleşti