Nokia X net bir şekilde görüldü

Nokia X

Nokia’nın merakla beklenen telefonu Nokia X, en net görüntüleri ile karşımıza çıktı. Bakalım Nokia, Android dünyasında yeni modeli ile başarılı olabilecek mi?

Nokia markalı akıllı telefonları çıkaran HMD Global, yeni akıllı telefonu Nokia X‘i önümüzdeki hafta resmen tanıtacak. Telefonun tanıtılacağı yaklaştıkça sızıntıların sıklığı da artıyor. Bu sabah TENAA’dan sertifika alırken görülen telefon, şimdi de sızdırılan yeni görüntüleriyle karşımıza çıktı.

Nokia X, 16 Mayıs’ta resmen tanıtılacak

Bu sabah TENAA’da yer alan bilgiler sayesinde telefonun teknik özellikleri net bir şekilde ortaya çıkmıştı. Sızdırılan bu yeni görüntüler ise telefonun tasarımının net bir şekilde görülmesini sağlıyor.

Sızdırılan yeni görüntüler, telefonun ekranında iPhone X’dakine benzer bir çentik bulunacağı yönündeki iddiaları doğruladı. Telefonun çentikli ekranı 5.8 inç boyutunda ve 19:9 oranında olacak.

Bu yeni görüntülerle birlikte telefonun arka yüzü de net bir şekilde görüldü. Cam bir arka panele sahip telefonun arka yüzündeki çift kamera, alt alta yerleştirilmiş.

Nokia X 011

HMD Global, merakla beklenen yeni telefonunu 16 Mayıs’ta dünya genelinde yayınlanacak bir etkinlikle resmen tanıtacak.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Samsung Galaxy S8 Lite’nin görselleri sızdırıldı