Netflix bu yıl Tekken anime serisi yayınlayacak!

Netflix bu yıl Tekken anime serisi yayınlayacak!

Netflix, orijinal anime serisi kütüphanesi için bir içerik daha duyurdu. Şirket bu yıl içinde Tekken: Bloodline’ı piyasaya sürmeyi planlıyor. Ayrıca dizinin bir buçuk dakikalık bir “resmi teaser” fragmanı yayınlandı. İşte detaylar.

Bölüm sayısı ya da kesin bir tarih veya bir söz yok, ancak yapıma bakılırsa, seri Tekken 3’te bir karakter olarak katılan Jin Kazama’ya odaklanacak. 90’ların sonunda 50 milyondan fazla kopya satışına sahip diğer oyun serilerinden farklı olarak, Netflix Tekken serisi hakkında film ya da dizi olarak ciddi bir yapım karşımıza çıkmadı. Ufak tefek girişimlerle sunulan dizi şimdi resmi bir giriş yapacak. Bu güne kadarki Tekken yapımları eleştirmenden geçerli puan almadı. Yüzde sıfır puan alan Rotten Tomatoes’daki 43 filmden biri olarak en dikkate değer olan, 2010 yılında yayınlanan canlı aksiyon filmiydi.

Netflix bu yıl Tekken anime serisi yayınlayacak!

Bir ara Tekken oyunlarının yapımcısı/yönetmeni Katsuhiro Harada korkunç bir tweet atarak, yapımı fazlasıyla kötüledi. Netflix, ikinci bir sezonu bile yapmayı planladığı live-action Cowboy Bebop’u sunamasa bile anime ve oyunları yeni içeriklere uyarlamaya odaklanmaya devam ediyor. League of Legends tabanlı anime dizisi Arcane büyük bir eleştiri aldı, ve oyun severler tarafından çok fazla sevilmedi. One Piece’in canlı aksiyon uyarlaması bu yılın başlarında üretime başladı ve Netflix’te ayrıca Scott Pilgrim ve Terminator serisinin anime uyarlamaları da karşımıza çıkacak.

Twitter yakında profilinize zamir eklemenize izin verebilir