Ana sayfa Genel Reddit canlı yayın denemelerine başladı

Reddit canlı yayın denemelerine başladı

Popüler online tartışma servisi Reddit canlı yayın yapmaya fırsat verecek. Canlı yayın testleri de şimdiden başladı.

Canlı yayın olmadan sosyal medya olunamıyor

Bir süre önce web sitesinde beliren “r/pan” sekmesinin ne olabileceğine dair tartışmalar sonuç bulamamışken, tartışma servisi merak edilen açıklamayı yaptı.

Reddit Public Access Network servisinin kısaltması olarak kullanılan r/pan sekmesiyle kullanıcılar bir hafta boyunca sürecek testler için canlı yayın yapabilecekler.

Ancak canlı yayınların, mesai saatleri içinde yapılması gerekiyor. Yani Pazartesi’den Cuma’ya ve saat 9-5 arasında yapılacak. Bu da servisin çalışanlarının canlı yayınları dikkatlice incelemek ve kontrolsüz bir yayının yapılmasını engellemek için gerekli bir önlem.

Geliştiriciler bu denemeden sonra edindikleri deneyimle livestream özelliğini kalıcı olarak sisteme entegre edecekler. Web servisi şimdilik aynı anda 100’den fazla canlı yayına izin vermiyor. Bu yayınlar ise en fazla 30 dakika uzunluğunda olabilecek. Servisin editörleri de canlı yayınları dikkatle izliyor ve puanlandırıyor.

Spotify Aile Planı için filtreleri yayına aldı

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler