Ana SayfaGenelReddit canlı yayın denemelerine başladı

Reddit canlı yayın denemelerine başladı

Popüler online tartışma servisi Reddit canlı yayın yapmaya fırsat verecek. Canlı yayın testleri de şimdiden başladı.

Canlı yayın olmadan sosyal medya olunamıyor

Bir süre önce web sitesinde beliren “r/pan” sekmesinin ne olabileceğine dair tartışmalar sonuç bulamamışken, tartışma servisi merak edilen açıklamayı yaptı.

Reddit Public Access Network servisinin kısaltması olarak kullanılan r/pan sekmesiyle kullanıcılar bir hafta boyunca sürecek testler için canlı yayın yapabilecekler.

Ancak canlı yayınların, mesai saatleri içinde yapılması gerekiyor. Yani Pazartesi’den Cuma’ya ve saat 9-5 arasında yapılacak. Bu da servisin çalışanlarının canlı yayınları dikkatlice incelemek ve kontrolsüz bir yayının yapılmasını engellemek için gerekli bir önlem.

Geliştiriciler bu denemeden sonra edindikleri deneyimle livestream özelliğini kalıcı olarak sisteme entegre edecekler. Web servisi şimdilik aynı anda 100’den fazla canlı yayına izin vermiyor. Bu yayınlar ise en fazla 30 dakika uzunluğunda olabilecek. Servisin editörleri de canlı yayınları dikkatle izliyor ve puanlandırıyor.

Spotify Aile Planı için filtreleri yayına aldı

Süleyman Sertkaya
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting