Ana sayfa Haber NBA 2K15 Ekim Ayının En Çok Satanı Oldu

NBA 2K15 Ekim Ayının En Çok Satanı Oldu

NPD Group tarafından yayınlanan istatistikler, geçtiğimiz ay oyunseverlerle buluşan NBA 2K15’in Ekim ayında ABD’de en çok satan oyun olduğunu gösterdi.

Visual Concepts ve 2K Sports tarafından geliştirilen ve oyun dünyasının en başarılı serileri arasında yer alan NBA 2K serisinin geçtiğimiz ay piyasaya sürülen yeni üyesi NBA 2K15, en çok satan oyunlar listelerine sağlam bir giriş yaptı. EA Sports tarafından hazırlanan NBA Live serisinin son yıllardaki düşüşünün ardından oyun dünyasının bir numaralı basketbol simülasyonu haline gelen NBA 2K serisinin yeni üyesi özellikle online modunda yaşadığı sıkıntılar nedeniyle eleştirilmiş olsa da kullanıcılardan yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

NBA_2K15

Oyun dünyasını yakından takip eden araştırma şirketi NPD Group tarafından yayınlanan yeni istatistikler, 7 Ekim’de oyunseverlerle buluşan NBA 2K15‘in Ocak ayında ABD’de en çok satan oyun olduğunu gösterdi. Ocak ayında ABD’de en çok satan oyunlar listesinde ikinci sırasında Super Smash Bros’un 3DS versiyonu yer alırken, listenin üçüncü sırasında ise Bethesda’nın yeni korku oyunu The Evil Within yer aldı. En çok satanlar listesinin geri kalanında ise sırasıyla Borderlands: The Pre-Sequel, Destiny, Skylanders Trap Team, FIFA 15, Madden NFL 15, Middle-earth: Shadow of Mordor ve Minecraft yer aldı.

Windows Phone 8.1.1 Yakında Yayınlanabilir

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Türkiye corona virüsü vaka sayısı

Türkiye corona virüsü vaka sayısı – 3 Nisan 2020

Türkiye'de corona virüsü vaka sayısı ve ölüm sayısı günden güne artış gösteriyor. Günlük resmi olarak açıklanan vaka sayılarını sizlere aktarıyor olacağız. Çin'in Wuhan kentinde 2019'un...

Son Haberler