Motorola yeni katlanabilir telefonu ile şova hazırlanıyor

Motorola Razr 2023

Uzun bir süredir sızıntılarla karşımıza çıkan Motorola Razr 40 Ultra modeli bu defa kesinleşen özellikleriyle karşımıza çıktı.

Motorola yeni katlanabilir telefonu ile şova hazırlanıyor. Motorola, 1 Haziran’da iki yeni Razr katlanabilir telefonunu tanıtacak. Lenovo’ya ait markanın yakında piyasaya süreceği cihazlar, Razr 40 Ultra (ABD pazarı için Razr+) ve Razr 40 olarak adlandırılacak. Lansmandan önce, Razr 40 Ultra’nın Suudi Arabistan perakende sitesi Extra.com’da göründüğü ortaya çıktı. Bu listeleme, duyumcu Abhishek Yadav tarafından fark edildi.

Motorola Razr 2023 4

Yeni Hyundai KONA

Perakende sitesinde listelenen Motorola Razr 40 Ultra Motorola Razr 40 Ultra, 6.9 inçlik ana pOLED ekrana sahip merkeze hizalı bir hap şeklinde bir kamera yuvasıyla ve FHD+ çözünürlükle listelendi. Güç düğmesine entegre edilmiş yan monteli bir parmak izi tarayıcısı ve bir USB-C bağlantı noktası bulunacak. Arka panelde, iki kamera sensörü ve bir LED flaş birimiyle uzanan büyük bir ikincil ekran bulunuyor. Ekranın 3.5 inçlik bir ölçüye sahip olması bekleniyor. Perakende sitesine göre, katlanabilir telefon Viva Magenta, Buz Mavisi ve Siyah renk seçenekleriyle sunulacak.

Motorola Razr 2023 3

Motorola yeni katlanabilir telefonu ile şova hazırlanıyor

Çekirdek özelliklere gelince, listenin ortaya koyduğu kadarıyla Motorola Razr 40 Ultra, 3.20GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli bir yonga setiyle güçlendirilecek. Bu, Snapdragon 8+ Nesil 1 yonga setine karşılık geliyor. Cihaz, microSD kart yuvası desteği olmadan 256GB dahili depolama alanı ve kablosuz şarj desteği sunan 3,800mAh bataryaya sahip olacak. Kutudan Android 13 işletim sistemiyle çıkacak. Katlanabilir telefonün çift arka kamera kurulumunun 32MP ana sensör ve 8MP lens içerdiği belirtiliyor. Ön tarafta ise 12MP veya 13MP çözünürlüğünde bir selfie kamerası bulunacak.

Motorola Razr 2023

Razr 40 Ultra’nın ikincil ekranının boyutu, yenileme hızı ve kablolu şarj hızı gibi diğer özellikler henüz bilinmiyor. Motorola Razr 40 Ultra, Extra’da temel model için SR 3,999 (~$) fiyat etiketiyle listelenmiş. Telefonla ilgili daha fazla detayı gelecek haftaki lansman etkinliğinde öğreneceğiz. Motorola yeni katlanabilir telefonu ile şova hazırlanıyor.

Güncelleme sonrası bazı Apple Watch’larda sorun yaşandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir