Motorola, bir sonraki Razr’ın özelliklerini duyurdu

Motorola, bir sonraki Razr'ın özelliklerini duyurdu

Motorola, Razr markasını birkaç yıl önce hayata geçirdi. Katlanabilir akıllı telefon şu ana kadar iki kez karşımıza çıktı. Hiçbiri amiral gemisi bir yonga seti tarafından desteklenmedi, ancak bir şirket yöneticisi bunun değişmek üzere olduğunu açıkladı. İşte detaylar.

Motorola bir marka yöneticisi, kendi Weibo sayfasında bir teaser paylaştı ve yeni Moto Razr’ın Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinde çalışacağını açıkladı. İlk akıllı Moto Razr 2019’un sonlarında gelmişti. O zamanlar Motorola bize, katlanabilir kullanıcılar için amiral gemisi bir yonga setine sahip olmanın birinci öncelik olmadığını söylemişti.

Motorola, bir sonraki Razr'ın özelliklerini duyurdu

Üç yıl sonra, durum tamamen değişti ve 2022 Razr’ın mevcut amiral gemisinin işlemcisinden %30 daha verimli olan ve yeni duyurulan yonga setini çalıştırmasını bekliyoruz. Son söylentiler, yeni telefonun hem dış hem de iç tarafında daha büyük ekranlara sahip olacağını öne sürdü ve iç panelin 120Hz yenileme hızını desteklemesini bekliyoruz. Şirket eskisi kadar popüler bir marka değil ve o kadar ilgi görmüyor ancak yine de oyundan çekilmeyen marka elinden gelenin en iyisini ortaya koymaya devam ediyor. Özellikle şu anda katlanabilir telefon sektöründeki rekabet göz önüne alınırsa şirketin çok daha fazlasını yapması gerekebilir. Şirket katlanabilir sektöründe adını duyurmak için aktif adımlar atsa da bundan çok daha fazlasının gerekmesi söz konusu olabilir desek yanlış olmayacaktır.

Uzaya fırlatılan roketler çevre üzerinde beklenmeyen etkiler yaratıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir