Motorola Moto G51 5G için tanıtım tarihi belli oldu

2 1

ABD merkezli cep telefonu üreticisi Motorola’nın 10 Aralık’ta Hindistan’da Moto G51 5G’yi piyasaya süreceği açıklandı. Motorola’nın Hindistan şubesinin Twitter’da lansman tarihini doğrulamasının ardından lansman tarihi ile ilgili söylentilerin doğru olduğu anlaşıldı.

Motorola Moto G51 5G için tanıtım tarihi belli oldu. Motorola, Moto G51 5G’nin Hindistan fiyatını henüz açıklamış değil ancak akıllı telefonun Hindistan’da iki renk seçeneğine sahip olacağı ve Flipkart aracılığıyla satılacağı ifade ediliyor.

Motorola Moto G51 5G, Snapdragon 480+ SoC tarafından desteklenen dünyanın ilk akıllı telefonu.

Motorola Moto G51 5G, Snapdragon 480+ SoC tarafından desteklenen dünyanın ilk akıllı telefonu olma özelliğini taşıyor. Android 11‘i başlatıyor ve 8 GB’a kadar RAM ve yerleşik 128 GB’a kadar depolama alanı sunuyor.

Motorola Moto G51 5G için tanıtım tarihi belli oldu

1

Ultra pürüzsüz ve sürükleyici moto g51 5G ile 120 Hz yenileme hızına sahip ultra geniş 6,8″ Full HD+ ekranda net, canlı görüntüleme deneyimi yaşatıyor. Ayrıca 50 MP üçlü kamera sistemiyle her ışıkta muhteşem fotoğraflar çekme imkânı sunuyor.

Moto G51 5G, USB-C bağlantı noktasından 10W’a kadar güç çeken 5.000 mAh pil ile şarj etme endişesi duymanın önüne geçiyor.

Fotoğraf için, Moto G51 5G toplam dört kamera ile içinde 13MP selfie atıcı (Çin modelinde 16MP), arkada 50MP birincil kamera ve 8MP ultra geniş ve 2MP makro birimleri ile birleştiriliyor.

Su geçirmez bir tasarıma sahip olan akıllı telefon, Dolby Atmos desteği ile geliyor ve şifresiz kilit açma için yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcıya sahip bulunuyor.

Redmi Monitor 27 inç Pro, 2K çözünürlükle piyasaya çıktı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir