Mortal Kombat 11 Kollector’s Edition’ın içinde neler var neler

Mortal Kombat 11

Geçtiğimiz gün Mortal Kombat 11 ile ilgili özel bir etkinlik gerçekleştirilmiş ve oyuna dair pek çok detay paylaşılmıştı. PC, PS4, XONE ve Switch için hazırlanan oyun, dövüş tutkunlarını etkilemişe benziyor. Yapım, Switch haricindeki diğer platformlar için 23 Nisan’da raflarda olacak. Switch için de daha sonra çıkması bekleniyor ve henüz bir tarih bilgisi paylaşılmadı. Mortal Kombat 11 Kollectors Edition

Mortal Kombat 11 Kollector’s Edition’ın içinde neler var neler

Tabii oyun hakkında biraz detay da vermek gerek. MK 11, geliştirilmiş bir oyun motoruna sahip. Böylelikle daha gerçekçi görseller, animasyonlar ve dövüş mekanikleri elde edilebiliyor. Haliyle Fatality tarafında da pek çok gelişme var. Hem eski oyunlarda olup da geri dönen karakterler var (Mesela Baraka) hem de yepyeni karakterler var (Mesela Geras).

Oyunun Kretif Direktörü Ed Boon, bu yeni oyunda karakterlerin daha fazla özelleştirilebilir olduğundan söz etti. Giydikleri giysilerden aksesuarlara kadar pek çok farklı seçenek mevcut. Bir de Sonya Blade karakteri için bu kez UFC Şampiyonu Ronda Rousey seslendirme yaptı.

Koleksiyon paketinin içinde neler var?

Mortal Kombat 11 Kollectors Edition sürümü şu an için yalnızca Gamestop üzerinde ön siparişte bulunuyor. 300 dolarlık fiyat etiketi bulunan paketin içinde şunlar var:

– Mortal Kombat 11 Premium Edition
– Özel çelik oyun kutusu – magnet
– Bire bir boyutlarda Scorpion maskesi (35 X 18 X 21 CM)
– Koleksiyoncu kutusu.

Mortal Kombat 11 Kollectors Edition

LG’den iki ekranlı telefon gelebilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir