Ana SayfaGenelMicrosoft Teams Essentials küçük işletmelerin kurtarıcısı olmaya geliyor

Microsoft Teams Essentials küçük işletmelerin kurtarıcısı olmaya geliyor

Microsoft Teams Essentials küçük işletmelerin kurtarıcısı olmak için kullanıcılara sunuldu. Bu yeni uygulama ile birlikte küçük işletmeler birçok görüşmeyi bir arada yapabilecek. İşte merak edilen detaylar.

Özellikle küçük işletmeler için tasarlanan Microsoft Teams Essentials, son derece işlevsel kullanım sağlayacak. Temel itibarıyla Teams isimli telekonferans hizmetinin daha çok küçük şirketlere yönelik sürümü olarak ön plana çıkacak. Bu sürüm ücretsiz bir şekilde kullanılabilecek.

Bahsi geçen sürümün ücretsiz planı 60 dakikalık bir zaman sınırı ile ön plana çıkıyor. Tüm bunlara ek olarak 30 saat ve 300’e kadar katılımcı için grup toplantıları sunuluyor. Tüm bunlara ek olarak ücretli sürümü tercih edilebilir. Bu sürümde iki katı kadar depolama alanı, outlook ve Google takvimleri ile entegrasyon hizmetleri sunulacak.

Microsoft Teams Essentials birçok hizmet verecek

Yeni Microsoft uygulaması; Office web uygulamalarına erişim iş arkadaşları ve müşterilerle sohbet gibi bazı temel özellikler sunuyor. Tüm bunlara ek olarak anketler ve grup projeleri gibi özellikler kullanılabilecek. Ayrıca sohbetler, aramalar ve dosyalar şifrelendiği için güvenli olduğunu söyleyebiliriz.

Microsoft Teams Essentials

İşletmeler için tasarlanan Teams ürünü aynı zamanda canlı arka plan sunuyor. Ayrıca canlı altyazılar hizmetin içerisinde yer alacak. Bu uygulamayı kullanıcı başına aylık 4 dolar ile kullanmak mümkün. Fiyatının diğerleri ile kıyaslandığında uygun olduğunu söyleyebiliriz. Kişi başına 1 TB depolama alanı verilecek. Microsoft Teams Essentials tüm bunlar bir araya getirildiğinde iyi bir fırsat sunuyor.

Microsoft şirket için cinsel taciz vakalarıyla boğuşuyor

Microsoft işletmeler için yeni çözümler üretmeye devam ediyor. Şirketin önümüzdeki yıllarda yine benzer hizmetlerle kullanıcı karşısına çıkması bekleniyor. Peki siz bu tür hizmetler hakkında ne düşünüyorsunuz? Konuyla ilgili fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU