Ana sayfa Donanım Microsoft Surface Pro 7 özellikleri ile karşımızda!

Microsoft Surface Pro 7 özellikleri ile karşımızda!

Microsoft’un önümüzdeki ay tanıtacağı Microsoft Surface Pro 7 modeli bugün özellikleri ile karşımıza çıktı. İşte Microsoft Surface Pro 7 özellikleri!

Microsoft, Surface serisi ile Apple’ın MacBook ailesine ciddi bir rakip olmayı başarmıştı. Surface modellerinde Yazılım / Donanım uyumunu Apple gibi kullanmayı başaran Microsoft, bu seriden o kadar memnun ki her yıl Surface’in yeni modelleri ile karşımıza çıkmaya devam ediyor.

2 Ekim 2019 tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte merakla beklenen Surface Pro 7 modelini tanıtacak olan Microsoft, diğer firmalar gibi sızıntıların önüne geçemedi.

Windows 10 Build 18362.329 CPU sorunu ile gündemde!

Surface Pro 7 modelinin teknik özellikleri oldukça sağlam görünüyor. Surface Pro 7’nin üç farklı varyantı olacak. Intel i3, i5 ve i7 işlemcilerden beslenecek olan Surface Pro 7, RAM konusunda da ayrışacak.

Surface Pro 7 özellikleri

  • Surface Pro 7 – Intel Core i3 işlemci, 4 GB RAM, 128 GB SSD
  • Surface Pro 7 – Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM, 128 GB SSD
  • Surface Pro 7 – Intel Core i5 işlemci, 8 GB RAM, 256 GB SSD
  • Surface Pro 7 – Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 256 GB SSD
  • Surface Pro 7 – Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 512 GB SSD

Microsoft Surface Pro 7

RAM konusunda maksimumda 16 GB‘a destek vereceği söylenen Microsoft, keşke Intel i9 işlemciye de yer verseymiş demekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Bakalım 2 Ekim’deki etkinlikte bizleri nasıl bir Surface Pro 7 modeli karşılayacak?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler