Microsoft Surface Pro 3 Hakkında Yeni Bilgiler

Microsoft Surface Pro 3 Hakkında Yeni Bilgiler

Microsoft’un yeni tableti Surface Pro 3 modelinin teknik özellikleri ve fiyatı hakkın yeni bilgiler ortaya çıktı. Surface Pro 3’ün 12 inç ekran boyutuna sahip olacağı iddia edildi.

 Windows 8 işletim sistemli tabletler arasında en çok tercih edilen modellerin başında gelen Microsoft’un Surface serisi tabletleri yenilenmeye devam ediyor. Serinin üçünü jenarasyonu hakkında teknik özellik ve fiyat bilgileri gelmeye başladı. Beklentiler Microsoft Surface Mini modelinin tanıtılması yönündeydi ancak son bilgilere göre Surface Mini modeliyle birlikte Surface Pro 3’ünde karşımıza çıkabileceği yönünde.

 Microsoft Surface Pro 3 1

Microsoft Surface Pro 3 modelinde daha ince atlar ve daha büyük ekrana yer verecek gibi görünüyor. İddialara göre Surface Pro 3’ün, 12 inç boyutunda ekrana sahip olabileceği ve Windows tuşunun yerinin yeniden konumlandırılacak. Şuan için Surface Pro 3’ün 5 farklı modelinin olacağı ancak ilerde sayının artabileceği de ortaya çıktı. Giriş seviyesi modelde Intel  i3 çip seti, 4GB RAM, 64GB dahili depolama alanı bulunacak ve 799 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Intel i5 işlemcili ilk versiyonda 4GB RAM, 128GB dahili depolama alanı ve 999 Dolar fiyat etiketi bulunurken, i5’libir diğer versiyondaysa 8GB RAM, 256GB dahili depolama alnı ve 1299 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Serinin üst modellerinin ilk versiyonunda Intel i7 işlemci, 8GB Ram ve 256GB dahili depolamanı bulunacak. Surface Pro 3 serisinin en üst modelindeyse Intel i7 işlemci , 8GB RAM ve 512GB dahili depolama alanı bulunacak. İ7 işlemcili ilk model 1549Dolar, serinin en üst versiyonuysa 1949 Dolardan satışa sunulacak.

 Microsoft Surface Pro 3

Surface Pro 3 serisiyle birlikte yeni kılıflar ve klavyelerde gelecek. Siyah, pembe, mavi ve kırmızı renki yeni klavyeli koruyucu kılıflar Surface 3 ile birlikte kullanıma sunulacak. Microsoft Surface tabletlerin yeni modelleri Surface Pro 3 ve Surface Mini modellerinin Salı günü duyurulması bekleniyor. Tabletlerle ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz. 

LG G3’ün Yeni Görselleri Sızdırıldı