Ana Sayfa Genel Microsoft Office dosyaları ile ilgili yeni bir güncelleme yayınlandı

Microsoft Office dosyaları ile ilgili yeni bir güncelleme yayınlandı

Microsoft Office dosyaları ile ilgili son dönemlerde yüzleri güldüren bazı gelişmeler yaşanıyor. Hadi gelin konuyla alakalı tüm detaylara birlikte bakalım.

Microsoft özellikle iş alanında çok büyük değişiklikler yaratıyor ve Microsoft Office dosyaları bu alanda iyi bir iş çıkarıyor. Ancak bazı kullanıcılar böyle bir sistemin çok daha farklı bir şekilde entegre olabilmesini istiyor. Mesela Microsoft Office dosyalarının Gmail içerisinde düzenlenebilmesi iyi bir adım olurdu.

Microsoft kullanıcılardan gelen böyle bir talebi duymuş olacak ki Gmail içerisinde düzenlemeye izin vermeye başladı. Dilerseniz yeni özelliğin detaylarına daha yakından bakalım.

Microsoft Office ve Gmail iyi bir iş çıkaracak

Pandemi süreci ile birlikte değeri iyice artan Microsoft Office gibi programlara talep artıyor. Hem iş alanında hem de diğer sektörlerde bu sisteme çok fazla ihtiyaç duyuluyor. Bunun farkında olan Microsoft, yeni özellikler ile birlikte Office uygulamalarını geliştirmeye çalışıyor.

office 365 reply all

Yeni getirilen özellik ile birlikte, Microsoft Office dökümanları Gmail içerisinde düzenlenebilecek. Hatırlayacağınız üzere bu yeni sistemden önce Microsoft Office dökümanları önce indiriliyor sonra düzenleme işlemi yapılıyordu. Şimdi ise işler değişti. İndirme veya tekrar geri yükleme gibi işlemlere gerek kalmayacak.

Digital Information World platformunda yayınlanan bazı detaylara göre, filigran ya da metnin arkasındaki görseller gibi bazı özellikler eklenecek ve böylece şirketin sadece Gmail ile sınırlı kalmayacağı anlaşılacak. Microsoft tarafından yapılan her yenilik, kullanıcıları daha fazla memnun ediyor.

Peki siz Microsoft Office ile alakalı neler düşünüyorsunuz. Yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting