Microsoft Lumia 960’ın Görüntüleri Sızdırıldı


Geçtiğimiz yıl satışa çıkması beklenen ancak sonradan iptal edilen Microsoft Lumia 960’ın görüntüleri sızdırıldı. Telefon Microsoft’un yeni amiral gemisi olacaktı.

Microsoft henüz akıllı telefon işinden hepten vazgeçmiş değil. Ancak bilinen bir gerçek var ki o da Lumia markası için yolun sonuna gelindi. Amerikalı teknoloji devi bundan sonra yeni telefon çıkarsa da büyük ihtimalle Surface markası altında çıkaracak. Şirketin Lumia telefonlardan vazgçeme kararını alması ile birlikte hazırlık aşamasındaki birçok telefon rafa kaldırıldı. İşte bu telefonlardan biri de Microsoft Lumia 960’dı.

2015 yılında çıkan ve ilgiyle karşılanan Lumia 950’nin halefi olan Lumia 960’ın Microsoft’un yeni amiral gemisi olması planlanıyordu. Ancak akıllı telefon alanında yeniden yapılanmaya gidince bu cihaz rafa kaldırıldı. Yeni sızdırılan görüntüler ise Lumia 960’nın satışa çıksaydı nasıl görüneceğini ortaya çıkardı. Lumia 950 ile oldukça benzer bir tasarıma sahip telefonun 20-megapiksel PureView arka kamera ve o dönemin en iyi işlemcisi olan Snapdragon 820 ile geleceği söyleniyordu.

microsoft-lumia-960

Moto Z2’yi Açıkça Gösteren Görüntüler Sızdırıldı


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin