Ana SayfaGenelMicrosoft, bir sonraki Surface etkinliğini 12 Ekim'de yapacak

Microsoft, bir sonraki Surface etkinliğini 12 Ekim’de yapacak

Microsoft, sonbahar donanımı etkinlik takviminde yer alacak. Şirket, 12 Ekim’de saat 10:00 ET’de bir Surface etkinliği düzenleyecek. İşte tüm detaylar.

Microsoft’un “cihazların” ötesinde neyi göstermeyi planladığı tam olarak belli olmasa da, birkaç hafta içinde Surface Pro 9 ve Surface Laptop 5’e ilk resmi bakışımızı alabiliriz. Yaklaşan ürünlerle ilgili bazı ayrıntılar bu hafta perakendeci sızıntılarıyla ortaya çıktı. WinFuture’a göre, Surface Pro 9, 5G destekli ARM tabanlı bir işlemci seçeneğine sahip olsa da, cihazlar muhtemelen 12. nesil Intel CPU’ları kullanacak. Microsoft, her iki cihazda da 1 TB’a kadar depolama ve 16 GB RAM sunabilir. Görünüşe göre yeni renk seçenekleri de var.

Microsoft, bir sonraki Surface etkinliğini 12 Ekim'de yapacak

Microsoft, adını yoğun bir etkinlik programına ekliyor. Amazon, 28 Eylül’de bir donanım vitrini düzenleyecek, Google ise 6 Ekim için bir Pixel etkinliği belirledi. Apple’ın ayrıca Ekim ayında Mac ve iPad odaklı bir etkinlik düzenlemesi bekleniyor. Şirket son dönemlerde oldukça yoğun bir takvime sahip diyebiliriz. Bu kapsamda etkinlik üzere etkinlik düzenlenmesi de bekleniyor. Şirket çalışmalarını arttırmakla kalmayıp aynı zamanda kullanıcı deneyimini de iyileştirecek bazı güncellemeler sunmaya odaklanıyor. 12 Ekim’de düzenlenecek olan etkinlikte yeni cihazlar ve bazı sürprizlerin de gelmesi bekleniyor. Oldukça yoğun bir takvime sahip olan şirket hız kesmeden çalışmalarına devam ederken yeni etkinlikleri de hız kesmeden planlamaya devam ediyor. Bu kapsamda yeni etkinliğin detaylarını paylaşacağız.

James Webb Uzay Teleskobu’ndan etkileyici Neptün fotoğrafı geldi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting