Metin2’nin yeni EMERALD sunucusu açıldı!

Metin2

Gameforge’un ünlü online aksiyon oyunu Metin2’nin 18 Ağustos itibarıyla açılan yeni resmi sunucusu EMERALD’ın özel e-pinleri satışa sunuldu.

Oyuncuların uzun yıllardır büyük ilgi gösterdiği online aksiyon oyunu Metin2 yepyeni bir resmi sunucuya kavuştu: EMERALD, 18 Ağustos Cuma itibarıyla oyuncuların kullanımına açıldı.

Özel Metin2 EMERALD sunucusu oyunculara; iki kata kadar daha fazla tecrübe puanı, yeni eşya ve Yang drop’ları sağlıyor. Yanı sıra oyuncular, düşmanlarına %10 daha fazla hasar verebiliyor. Düşmanların sağlık puanları da %10 daha az.

Metin2

OyununEMERALD sunucusu yepyeni ve son derece güçlü boss’lara da ev sahipliği yapıyor. Hemen hemen her köşede pusuda bekleyen bu boss’lar haritada kısa süreliğine belirdiklerinden oyuncular onları zamanında keşfedip ortadan kaldırmalılar.

Yeni EMERALD sunucusunda oynayabilmek için oyunfor üzerinden ¨oyun süresi¨nin satın alınması gerekiyor. Sadece TR sunucularında geçerli olacak olan oyun 60 TL E-Pin ile birlikte oyuncular, 30 günlük EMERALD oyun süresi kazanıyorlarlar. 30 günlük oyun süresinin yanı sıra oyunculara 180 TL E-Pin ile 3 aylık ve 300 TL E-Pin ile de 6 aylık oyun süresi edinme seçenekleri sunuluyor.

Ayrıca sunucuda, normal sunucularda geçerli olan Dragon Coin’ler de kullanılabilecek.

Rapor: Apple M3 işlemcili MacBook Pro için hazırlık yapıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir