Merakla beklenen Evil Dead The Game ertelendi!

evil

Saber Interactive ve Boss Team Games işbirliğiyle geliştirilen, merakla beklenen Evil Dead The Game ertelendi. İşte detaylar.

Şu sıralar doğru düzgün hit bir oyunun çıkmadığını söylersek sanırım çok da yanılmış olmayız. Zaten yılın bu aylarında oyun sektörü uzun süreli bir sessizliğe gömülüyor. Ta ki Eylül’ün sonuna kadar. Genel olarak beklenen yapımların Ekim ve Kasım ayı gibi satışa sunulacağını söyleyebiliriz.

Bu aylarda çıkması planlanan yapımlar ise peşi sıra ertelenmeye devam ediyor. Son olarak merakla beklenen Evil Dead The Game de planlanandan geç çıkacak.

Merakla beklenen Evil Dead The Game ertelendi!

Normalde 2021 3. çeyrekte çıkacak olan yapım, Şubat 2022’ye ertelendi. Evil Dead The Game isminden de anlaşılacağı üzere Evil Dead dizisini konu edinecek. PC, PS4, Xbox One, PS5 ve Xbox Series için yayınlanacak olan yapım, kesin olmasa da Switch için de çıkacak. Oyun hakkında şimdilik bildiklerimiz ise şu şekilde;

İkonik Evil Dead markasından Ash Williams’ın ya da arkadaşlarının rolüne bürünerek, işbirliğine dayalı ya da oyunculara karşı oynanan, görkemli çoklu oyunculu aksiyonla dolu bir oyunda el ele verin. Üç orijinal Evil Dead filminden ve Ash vs Evil Dead dizisinden ilham alan bir dünyada dört kazazededen oluşan bir takım olarak oynayın, keşfedin, yağmalayın, eşya yapın, korkunuzu yönetin ve dünyalar arasındaki geçidi kapamak için anahtar eşyaları bulun.

Avatar oyununa ilgi yağdı! 16 Dakikada 50 bin dolar toplandı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir