Ana sayfa Donanım MediaTek Dimensity 1000 Plus tanıtıldı! MediaTek aştı kendini!

MediaTek Dimensity 1000 Plus tanıtıldı! MediaTek aştı kendini!

Yonga seti üreticisi MediaTek, bugün 5G destekli MediaTek Dimensity 1000 Plus yonga setini tanıttı. Qualcomm’un tahtı sallanabilir!

MediaTek, şirketin en yeni amiral gemisi yonga seti olan ve Dimensity 1000’in gelişmiş versiyonu olan MediaTek Dimensity 1000 Plus yonga setini duyurdu. Bu yonga seti çalışma frekansını ağ koşullarına ve kullanıcı etkinliklerine göre dinamik olarak ayarlayan 5G UltraSave özelliği ile gelen yerleşik 5G modeme sahip.

MediaTek’in amiral gemisi yonga seti; birçok akıllı telefonda bulunan normal 60Hz ekrandan saniyede 2.4 kat daha hızlı çalışa 144Hz yenileme hızı ekranını da destekliyor. Bu yonga setinde Dimensity 1000’de yer alan ve mobil oyunları gözle görünür bir şekilde hızlandıran HyperEngine 2.0 teknolojisi de bulunuyor.

Dimensity 1000+, MediaTek’in kare başına resim kalitesini artırmak için tasarlanan en yeni MiraVision teknolojilerini de içeriyor.

Qualcomm’un gözü yaşlı! Snapdragon 865’in yapamadığını MediaTek Dimensity 1000 yapıyor!

AI-PQ: Entegre APU 3.0’ın muazzam işlem gücünü ve MediaTek’in özel MiraVision Görüntü Kalitesi Motorunu kullanarak Dimweight 10000+, 4K videoların ve video akışlarının resim kalitesini artırmak için kare başına kontrast, keskinlik ve renk seviyelerini dinamik olarak ayarlayabiliyor.

HDR10+: MiraVision Görüntü Kalitesi Motoru, standart HDR10+’dan daha iyi görüntü kalitesi sunarak 4K videoların ve video akışlarının dinamik aralığına ve ayrıntılarına gerçek zamanlı, ince taneli çerçeve ayarları sunuyor.

MediaTek Dimensity 1000 Plus

SDR’den HDR’ye: MiraVision Görüntü Kalitesi Motoru, 4K videoların dinamik aralığını gerçek zamanlı olarak geliştirmek için ince taneli bir teknik kullanıyor. Bu sayede SDR videolar HDR’a dönüştürülebiliyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler