Ana SayfaOyunMass Effect: Andromeda sonrasındaki oyunlar ortaya çıktı

Mass Effect: Andromeda sonrasındaki oyunlar ortaya çıktı

Mass Effetct serisinin ilk üç oyunu, video oyun dünyasında büyük bir başarı kazandıktan sonra, serinin dördüncü oyunu hiç beklenmezken ortaya çıktı. Andromeda ismini alacak yeni oyun, orijinal üçlünün öyküsünün bittiği yerden yüzyıllarca sonrasını anlatıyor olacak.

Andromeda’nın duyurulmasıyla Mass Effect serisinde yeni bir üçlü oyun serisi yaratılacağı algısı oluştu. Ancak oyunun yapımcısı bu haberleri yalanladı. Andromeda’nın bir üçlünün başlangıcı olmayacağının altını çizen yaratıcı yönetmen Mac Walters, bunun Mass Effect serisinde yeni oyunlar olmayacağı anlamına gelmeyeceğini de vurguladı.

Mass Effect dünyasında anlatılmamış çok sayıda öykü olduğunu ve bunların üzerine gideceklerini belirten Walters, böylece Andromedan sonra yeni öyküler anlatan bağımsız yeni oyunlar geleceğini müjdelemiş oldu.

Yeni oyunda ana karakter olacak Ryder, deneyimsiz ve hiç tanınmayan bir asker olarak öyküye başlayacak. Oyun severlerin beklentisine göre, yapımcı yeni üçlü oyun serisinde Ryder’ın gelişimine odaklanacaktı. Oyunun ilk üçlü serisinde de kumandan Sheppard benzer şekilde her oyunda daha güçlü ve daha deneyimli bir asker olarak oyuncuların karşısına çıkmıştı.

 

Xbox One’a, Mass Effect Dopingi!

Süleyman Sertkaya
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting