Mark Zuckerberg TikTok hesabı açmış olabilir

Milyarlık kullanıcısı ile dünyanın en büyük sosyal medya platformu olan Facebook’un kurucusu Mark Zuckerberg TikTok hesabı olduğu iddiaları ile karşı karşıya. İşte bu İlginç haberimizin detayları.

Bildiğiniz üzere TikTok platformu insanların müzik eşliğinde çeşitli danslar ve hareketler yaptığı bir alan. Son dönemlerde kullanıcıları daha çok Çin vatandaşları olsa bile ABD’li kullanıcılar içerisinde de son derece büyük bir tercih edilme oranına sahip. Görünen o ki, Mark Zuckerberg gibi bir isim de bu platformun cazibesine kapıldı.

Mark Zuckerberg TikTok hesabını gizli tutuyor

Zuckerberg’in kullandığı “finkd” ismi ile açılan hesapta sadece 61 kişi bulunuyor ve bazıları neredeyse kesin olarak bu hesabın Mark Zuckerberg kaynaklı olduğunu düşünüyor.

2016 yılında Facebook, TikTok’un atası olan musical.ly’yi satın almak için görüşmeler yapmasına rağmen kabul edilmemişti. Bunun üzerine Mark Zuckerberg adeta bu konuyu takıntı haline getirdi. Muhtemelen Selena Gomez gibi ünlülerin de dahil olduğu bir TikTok hesabı açan Zuckerberg, herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

BuzzFeed, Mark Zuckerberg’in kullandığı “finkd” kullanıcı adı ile TikTok hesabını ortaya çıkardı ve Facebook tarafından henüz bununla ilgili bir yalanlama gelmedi. Peki sizce gerçekten de Mark Zuckerberg böyle bir TikTok hesabı açmış olabilir mi? Tahminlerimizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsin.

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg tekrar mahkemede

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin