MacBook Pro aniden alev almaya başladı!

Apple şirketinin gözde ürünlerinden olan MacBook Pro Dünya genelinde iyi bir satış rakamı yakalamayı başarmıştı. Bu model ile ilgili oluşan olumlu düşünceler, ortaya çıkan bir video ile aniden olumsuza dönüşmeye başladı. İşte haberimizin detayları.

Özellikle de Samsung cep telefonlarının alev alma ve patlama görüntülerine mutlaka şahit olmuşsunuzdur. Ancak Apple ile ilgili bu tarz problemler neredeyse hiç gerçekleşmez. White Panda isimli bir müzisyenin MacBook Pro modeli dizüstü bilgisayarı ilginç bir şekilde alev almaya başladı.

MacBook Pro ortalığı dumana boğdu

Genellikle dizüstü bilgisayar kullanımı kucakta gerçekleştiriliyor. Bu oldukça sıradan durum, MacBook Pro modelinin aniden dumanlar çıkarmasıyla bir anda değişti. White Panda isimli müzisyen, bilgisayarı kucağından kaldırıp yere bıraktı.

Yerde adeta sis bombası gibi duman çıkaran MacBook Pro modeli yanmaya başladı. Ancak neyse ki, korkulan olmadı ve bu model patlamaya sebebiyet vermedi. Evde eşi ve köpeği olan White Panda isimli müzisyen, bu olayı esas olarak ucuz atlattıklarını ifade etti.

Alev alan ürünün sahibi bu olaydan hemen sonra Apple Store’a gitti ve yetkililerden bilgi almak istediğini söyledi. Yetkililer ona, cihazın mutlaka yanmayan kılıfta saklanması gerektiğini ifade etti. Eğer bu ürün alev aldıktan sonra patlasaydı muhtemelen oradakilerden birisi yara alacaktı. Bu da Apple’a ciddi bir tazminat davası açılması anlamına geliyordu.

Eğer bu model bir ürüne sahipseniz, böyle problemler yaşayıp yaşamadığınızı yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

MacBook Pro 2019 parçalarına ayrıldı

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin