Ana Sayfa Haber Lord of Ultima Oyununu Türk Oyunseverlerle Buluştu

Lord of Ultima Oyununu Türk Oyunseverlerle Buluştu

Joygame, EA Games işbirliği ile dünyaca ünlü Lord of Ultima oyununu Türk oyunseverlerle buluşturdu. Savaşlar, savaşların gidişatını değiştiren stratejiler ve tehlike dolu bir dünya Lord of Ultima ile sizleri bekliyor.

Joygame sizi Ortaçağ’a götürüyor! EA Games ve Joygame işbirliği ile Ortaçağ’da savaşın karanlık yüzüyle tanışmaya hazır mısınız? Tehlikeli bir dünyaya adım atacağınız Lord of Ultima oyunu ile kendi krallığınızı kuracak, ordunuzu yaratacak, geliştirecek, yönetecek ve Ortaçağ’a hükmedeceksiniz.Lord Of Ultima Oyun Görselleri (3)

Lord of Ultima oyununda büyük ve korkulan bir imparatorluk olabilmek için sadece güçlü olmanız yetmeyecek. Diğer oyuncularla iletişiminizin iyi olması ve ekonominizi iyi yönetmeniz, rakiplerinizin içine kendi görevlendirdiğiniz casuslar gönderip, kazandığınız savaşlardan sonra yağma ve rakiplerinize karşı geliştirdiğiniz askeri faaliyetlerde uzmanlaşmanız gerekecek.

Alışılagelmiş strateji oyunlarına yeni bir soluk, yeni bir heyecan getiren Lord Of Ultima’yı oynamak için herhangi bir dosya indirip, bilgisayarınıza kurmanıza gerek olmayacak. Sadece bir web tarayıcınızın olması oyunu oynamanız için yeterli. Üstelik tamamen Türkçe olarak Joygame kalitesi ve farkıyla Lord Of Ultima’yı ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting