Ana SayfaHaberLogitech'den Türk Oyunculara Destek

Logitech’den Türk Oyunculara Destek

Dünyanın önde gelen bilgisayar çevre birimleri üreticisi Logitech, yurtiçi ve yurtdışında düzenlenen oyun turnuvalarında ülkemizi başarıyla temsil eden HWA Gaming’in ekipman sponsoru oldu.

Oyun kategorisine büyük önem verdiklerini ve oyuncuların en çok  tercih ettiği markalardan biri olduklarını belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, “Logitech’in oyun tutkunlarının ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılamak için özel olarak tasarladığı yüksek performanslı G-Series oyun aksesuarları diğer ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de beğeniyle takip ediliyor.
HWA_ve_Logitech
Geçtiğimiz yıl oyuna odaklanmaya yardımcı olmak üzere tasarlanan G710+ Mechanical Gaming Keyboard, PC oyuncularına avantaj sağlamak için özel olarak tasarlanan Gaming Mouse G300, multiplayer online oyuncular için tasarlanan G600 MMO Gaming Mouseher iki elle kullanıma uygun tasarımı ile uzun saatler konforlu oyun deneyimi ve kolay manevra yapma fırsatı sunan Gaming Mouse G100’u tüketicilerimizle buluşturduk. Logitech olarak, beş yıldır sayısız başarıya imza atan Counter Strike:GO, League Of Legends, Dota 2, Son Silah2, Point Blank ve Starcraft II takımlarıyla başarıdan başarıya koşan HWA Gaming’i yakından takip ediyoruz. Türkiye’nin en güçlü e-spor kulübü olma yolunda ilerleyen HWA’nın ekipman destekleyicisi olmaktan büyük mutluluk  duyuyoruz” dedi.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU