Ana SayfaDonanımLogitech’ten Oyun Tutkunlarına Özel Mekanik Klavye

Logitech’ten Oyun Tutkunlarına Özel Mekanik Klavye

Logitech, oyun tutkunları tarafından beğeniyle takip edilen yüksek performanslı G-Series oyun aksesuarlarına yeni bir ürün ekledi: Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard. Oyuna odaklanmaya yardımcı olmak üzere tasarlanan Logitech G710+, kullanıcıların dikkat dağınıklığını azaltırken, komutlara hızlı cevap vermelerini sağlıyor, ayrıca güçlü kontrol sunuyor.

Logitech G710+’nın mekanik tuşları oyuncu sınıfı hassasiyet sunarken 45 gram harekete geçirme gücü, 4 mm mesafe ve hızlı komut girişi için optimum özellikler taşıyor. Sessiz mekanik tuşlar, hızlı cevap verme duyarlılığını koruyarak tuş seslerinin dikkat dağıtmasını azaltıyor. Tuşları hızlı komut girişine göre optimize edilmiş olan klavye, 50 milyon vuruşluk kullanım ömrüne sahip.

Beyaz LED ışığıyla arkadan aydınlanan Logitech G710+ Mechanical Gaming Keyboard’un dört farklı parlaklık seviyesi bulunuyor. WASD ve OK tuşlarının daha iyi görünebilmesi için, bu tuşların aydınlatması klavyenin diğer kısımlarından bağımsız olarak ayarlanabiliyor.

- Reklam -

Yeni güncellenen Logitech Gaming Software’i kullanarak, en karmaşık macro’ları ya da Lua oyun script’lerini klavyenin G tuşlarına atayabilirsiniz (oyun başına 18 bireysel fonksiyona kadar). Klavye üstündeki 110 tuşun tümü anti-ghosting özelliğine sahiptir ve 26 key rollover özelliği sayesinde bir çok tuşa aynı anda basmanız gereken karmaşık komutların yönetimini kusursuz bir şekilde sağlayabilirsiniz.

- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting