Logitech Oyunculara Özel Yeni G Serisi Ürünlerini Tanıttı

Logitech’in oyun kategorisine yeni yaklaşımını yansıtan, PC oyun tutkunları için geliştirdiği Yeni Logitech G Serisi, yeniden tasarlanmış dört adet mouse ve iki adet klavye ile iki yeni kulaklıktan oluşuyor.

Oyun tutkunlarının büyük beğeni ile takip ettiği Logitech oyun aksesuarları serisine yeni ürünler eklemekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Logitech Türkiye Pazarlama Müdürü Selver Yıldız Küçükkoyuncu, “Logitech olarak yaklaşık 20 yıldır oyun kategorisinde trendleri ve oyuncuların beklentilerini yakından takip ediyoruz. Oyuncular, bizden kendi sınırlarımızı, onların sınırlarını zorlayabildikleri kadar zorlamamızı bekliyor. Oyuncuların en iyi oyunlarını oynamalarına yardımcı olmak için, Logitech G ile hız, hassasiyet, güvenilirlik ve hatta sezginin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz. Logitech uzmanlarının kızılötesi teknolojisini kullanarak oyun sırasında el ve ürün arasındaki etkileşimi inceleyerek geliştirdiği yeni Logitech G serisini oyuncuların beğeneceğine inanıyoruz” dedi.

Yeni Logitech G serisinde dayanıklılık ve konforu arttırmak için, ürünün el ile temas eden bölgelerine gelişmiş yüzey malzemeleri eklenirken, sık temas bölgelerine parmak izine dayanıklı kaplamalar, avuç içi alanlarına ise ellerin yapışmasını engelleyen hidrofobik kaplamalar eklendi. Mouselarda yumuşak ve kuru bir tutuş ile daha fazla konfor ve kontrol;  klavyelerde ise tuş yüzeylerinde çift UV kaplama ve önyüzde parmak izine dayanıklı kaplama ile ekstra dayanıklılık sağlandı.

Yüksek doğrulukta imleç kontrolü için optimize edilmiş özel Delta Zero sensör teknolojisine sahip, Logitech G100s Optical Gaming Mouse ve G400s Optical Gaming Mouse, el hareketlerine doğru karşılık veriyor. Ayrıca yeni Logitech G mouseları, daha hızlı kaydırma, daha yumuşak imleç hareketleri sağlayan düşük sürtünmeli politetrafloroetilen (PTFE) ayağa sahip.logitech-gaming-mouse

Ø  Logitech G700s Rechargeable Gaming Mouse

Kablolu oyun mouse’u rapor oranına sahip kablosuz oyun mouse’u Logitech® G700s Rechargeable Gaming Mouse,  ister 2.4 GHz kablosuz üzerinden, ister USB’ye bağlı olsun, standart USB mouse’dan sekiz kat daha hızlı bir rapor oranı sunar. Uzun oyunlarda, oyununuzu bölmeden aynı anda standart micro-USB kabloyu sorunsuzca bağlayarak oyununuza devam ederken mouse’unuzu şarj edebilirsiniz. Avuç içi bölgesinde elin mouse’a yapışmasını engelleyen dayanıklı hidrofobik kaplama bulunan G700s, yanlardaki kuru kavrama bölgeleri ile elinizi sabit tutmanıza yardımcı olur. Logitech Gaming Software (LGS)’i indirerek tek işlemleri, birden çok tuş vuruşlu karmaşık makroları, yinelenen ve kullanıcı tanımlı gecikmeleri 13 programlanabilir kontrol tuşu ile programlayabilir, oyun heyecanını doyasıya yaşayabilirsiniz.

Logitech G700s Rechargeable Gaming Mouse’un tavsiye edilen fiyatının €99.99 olması ve Mayıs 2013 itibariyle Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Ø  Logitech G500s Laser Gaming Mouse

FPS oyuncuları için geliştirilen Logitech® G500s Laser Gaming Mouse çeşitli yüzeylerde hassas imleç kontrolü için, oyun sınıfı lazer ve hiper-hızlı çift modlu kaydırma tekerleği barındırıyor. Avucunuzun mouse’a yapışmasını engelleyen dayanıklı hidrofobik kaplama ve yanlarda elinizi sabit tutmanızı sağlayan kuru kavrama bölgelerine sahip olan G500s’in 27 gram’a kadar ayarlanabilen ekstra ağırlığı ile size özgü bir duygu ve kontrol için dilediğiniz kombinasyonu yapabilirsiniz. G500s’in işaret parmağınızla kolayca ulaşabileceğiniz yakınlıktaki iki tuşu ile piksel hassasiyetinde nişan alabilir (200 dpi) ve yüksek hızda manevralar (8200 dpi’a kadar) yapabilirsiniz. Logitech G500s Laser Gaming Mouse, LGS gerektiren 10 programlanabilir kontrol tuşu bulunuyor. İsteğe bağlı indirilen yazılım ile ayrıca oyun komutları ya da çoklu makro komutları da atayabilirsiniz.

Logitech G500s Laser Gaming Mouse’un tavsiye edilen fiyatının €69.99 olması ve Mayıs 2013 itibariyle Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Ø  Logitech G400s Optical Gaming Mouse

Logitech® G400s Optical Gaming Mouse,  Logitech® MX518 Optical Gaming Mouse ve Logitech® Optical Gaming Mouse G400 tarafından belirlenen yüksek standartları daha da ileriye taşıyor. FPS oyuncuları için özel olarak tasarlanan tam özellikli bu yeni oyun mouse’u, yüksek hassasiyette imleç kontrolü için Logitech’in seçkin Delta Zero sensör teknolojisini içeriyor. Avucunuzun mouse’a yapışmasını engelleyen dayanıklı hidrofobik kaplamaya, yumuşak tutma yerlerine ve ana tuşları üzerinde solmaya karşı parmak izine dayanıklı kaplamaları bulunan mouse 20 milyon tıklama ömrüne sahip. LGS ile mouse’un sekiz adet programlanabilir tuşunu özelleştirebilirsiniz. Programlanabilen tuşlar, ekran seçeneklerini hızlıca seçebilmek için çoklu DPI ayarları arasında geçiş yapabilmenizi (400-4000 DPI) sağlar. DPI’lar arasında geçiş yapmayı sağlayan tuşlar kaydırma tekerleğinin üstünde ve altında bulunmaktadır.

Logitech G400s Optical Gaming Mouse’ların tavsiye edilen fiyatının €59.99 olması ve Mayıs 2013 itibariyle Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Ø  Logitech G100s Optical Gaming Mouse

RTS ve MOBA oyunları için geliştirilen, Logitech® G1 Mouse ve Logitech® Gaming Mouse G100’in güçlü mirasını genişletmek için üretilen Logitech® G100s Optical Gaming Mouse,  ağır tıklama için tasarlanan tuşlara ve her hızda doğruluk sağlayan Logitech’e özel Delta Zero sensör teknolojisine sahiptir. Standart bir mouse yoğun oyun zorluklarına karşı duramazken, ultra-dayanıklı Logitech G100s Gaming Mouse, 20 milyon tıklama ömrüne sahip mekanik mikro anahtarını daha da iyileştirdi. Elinizin yapışmasını engellemek için avuç içi kısmında hidrofobik kaplama ve ana tuşlar üzerinde solmaya karşı parmak izine dayanıklı kaplamaları bulunan G100s, çok yönlü ters trapezoid şekli ile uzun oyunlar boyunca sağlam bir tutuş sunuyor.

Logitech G100s Optical Gaming Mouse’ların önerilen perakende fiyatlarının €39.99 olması ve Mayıs 2013 itibariyle Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Ø  Logitech G19s Gaming Keyboard

Logitech® G19s Gaming Keyboard’da hayati istatistikler, oyuna özel uygulamalar ve kişiselleştirilebilir bilgi panelleri dâhil birçok bilgi tam renkli, entegre edilebilir ve ayarlanabilir GamePanel™ LCD’de yer alıyor. Özel renkli arka aydınlatması ile, 16 milyon renk tonundan birini seçebilir, aynı oyunda her profile ve her profil moduna farklı bir renk atayabilirsiniz. G19s uzun ömürlü dayanıklı çift UV kaplama tuşları, ellerin yapışmasını önleyen avuç içi hidrofobik kaplaması ile  ekstra dayanıklılık sunuyor. G19s’in 12 programlanabilir G-tuşunu, LGS ile her tuş için üç makro ile üç farklı mod atayarak 36 farklı işlev için yapılandırabilirsiniz. Üzerindeki iki adet Yüksek Hızlı 2.0 USB girişi ile MP3 çalar ve flash bellek gibi aksesuarlardan veri alıp vermenizi ve cihazlarınızı şarj etmenizi sağlayan G19s klavye, aynı zamanda, birçok karmaşık işlemi, parazit veya gölgelenme olmadan gerçekleştirebilmeniz için 26 tuş üzerinde anti-ghosting özelliği sunar.

Logitech G19s Gaming Keyboard’ların önerilen perakende fiyatlarının €199.99 olması ve Mayıs 2013 itibariyle Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Ø  Logitech G510s Gaming Keyboard

Tuş başına üç makro ile üç farklı mod’da 54 farklı işlevi yapılandırmanızı sağlayan 18 programlanabilir G-tuşu bulunan Logitech® G510s Gaming Keyboard, özel renkli arka aydınlatmasına ek olarak GamePanel™ LCD ile, gerçek zamanlı oyun istatistikleri, sistem bilgileri, VoIP iletişim verileri ve daha fazlasıyla oyunun içinde ve dışında bilgi sahibi olmanızı sağlar. Dayanıklı çift UV kaplama tuşlar ekstra uzun ömür ve dayanıklılık verirken, avuç içi kısmındaki hidrofobik kaplama da ellerin yapışmasını engeller.

Logitech G510s Gaming Keyboard’ların önerilen perakende fiyatlarının €119.99 olması ve Mayıs 2013 itibariyle Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Ø  Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset

Logitech® G35 Surround Sound Headset ve Logitech® Wireless Gaming Headset G930’ye benzer olarak Logitech® G430 Surround Sound Gaming Headset, ayak seslerinden sirenlere kadar her sesi Dolby® Headphone teknolojisi ile 360 derecelik ses alanı yaratarak duymanızı sağlar. Dolby Kulaklık 7.1 surround ses ile yedi ayrı kanala kadar ses verilerini ve Düşük Frekans Efektlerini duyabilirsiniz. Logitech G230 Surround Sound Gaming Headset’e benzer olarak, G430’un da aynı zamanda uzun oyun seansları için yumuşak ve rahat bir kullanım sunan yıkanabilir kulaklık yastıkları bulunuyor. Gürültü engelleyen mikrofon istediğinizde sadece sizin sesinizi algılamak için ayarlanabilir. Mikrofon kullanımda değilken kolayca katlayıp kaldırabilirsiniz.

Logitech G430 Surround Sound Gaming Headset’lerin önerilen perakende fiyatlarının €79.99 olması ve Mayıs 2013 itibariyle Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.

Ø  Logitech G230 Stereo Gaming Headset

Logitech® G230 Stereo Gaming Headset, FPS, MMO veya macera türü oyunlarda sizi baştan sona oyunda tutmak için 40 mm neodimium sürücü kullanarak yüksek kaliteli stereo ses sunar. Yıkanabilir kulaklık yastıkları, saatler sonra bile rahat ve yumuşak bir kullanım sunuyor. Esnek, gürültü önleyici, katlanabilir mikrofon sayesinde arka plandaki gürültü kesiliyor ve mikrofon daha iyi bir ses kalitesi için sizin ses tonunuza odaklanıyor. Ses ve mikrofon ayarlarına bağlantı kablosu üzerinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Logitech G230 Stereo Gaming Headset’lerin önerilen perakende fiyatlarının €59.99 olması ve Mayıs 2013 itibariyle Türkiye’de satışa sunulması bekleniyor.