Ana SayfaGenelLinkedIn, canlı ses etkinliklerini genişletiyor

LinkedIn, canlı ses etkinliklerini genişletiyor

LinkedIn, platformuna daha fazla içerik oluşturucu çekmek için Clubhouse tarzı canlı ses özelliğini genişletiyor. İşte detaylar.

İlk olarak Ocak ayında canlı ses etkinliklerini başlatan şirket, şimdi tüm içerik oluşturuculara barındırma yeteneklerini açacak. Güncellemeyle birlikte, platformun “yaratıcı modunu” kullanan tüm LinkedIn içerik oluşturucuları, platformun “güvenilir, güvenli ve profesyonel içerik sağlayıcı olma topluluk politikaları” ile uyumlu kaldıkları sürece canlı sesli etkinliklere ev sahipliği yapabilecekler. Etkinlik barındırma şu anda içerik oluşturucularla sınırlı olsa da, herhangi bir kullanıc sohbetlere katılabilir.

LinkedIn, canlı ses etkinliklerini genişletiyor

Clubhouse’a benzer şekilde, LinkedIn’deki içerik oluşturucular sesli etkinliklerini önceden planlayabilir ve yaklaşan konuşmaları ağlarıyla paylaşabilir. Şirket, içerik oluşturucuların profesyonel ağlarını genişletmek, potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak ve yeni takipçilere ulaşmak için zaten ses özelliklerini kullandığını söylüyor. Platform özelliğin ne zaman başlayacağına dair bir güncelleme vermese de, video merkezli canlı etkinlikler de çalışıyor.

Genişleme, LinkedIn’in daha yaratıcı merkezli bir platform olma çabalarını önemli ölçüde artırmasıyla ortaya çıkıyor. Şirket, 10 milyondan fazla insanın sitenin yaratıcı modunu kullandığını ve Mart ayında onu kullanan 5,5 milyonun neredeyse iki katı olduğunu söylüyor. Şimdi platform, bu içerik oluşturucuların erişimlerini genişletmelerine yardımcı olmaya çalışıyor. Ayrıca, içerik oluşturucuların LinkedIn içeriklerini diğer platformlarda daha kolay tanıtabilmeleri için içerik oluşturucu profillerini dış web sitelerine gömülebilir hale getirmek de planlar arasında.

IBM yapay zeka tarafından kontrol edilen gemi yolculuğunu tamamladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting