LG G7 ThinQ fiyatı açıklandı

LG G7 ThinQ Fiyatı

LG’nin yeni amiral gemisi LG G7 ThinQ fiyatı bugün açıklandı. LG G7 ThinQ fiyatı ile Galaxy S9 ve iPhone X’a kafa tutuyor. LG G7 ThinQ yüksek fiyatı ile bakalım telefon pazarında başarılı olabilecek mi?

Güney Koreli teknoloji üreticisi LG, geçtiğimiz günlerde yeni amiral gemisi modeli LG G7 ThinQ’i tanıtmıştı. Özellikleri ile Android tutkunlarının ilgisini çeken LG G7 ThinQ‘in, etkinlik sırasında fiyatı açıklanmamıştı. Bugün ise LG G7 ThinQ fiyatı ile karşımıza çıktı. LG G7 ThinQ fiyatı ile rakiplerinden geri kalır bir yanı yok gibi görünüyor.

LG G7 ThinQ fiyatı ne kadar olacak?

Açıklanan bilgilere göre; LG G7 ThinQ‘in 4 GB RAM / 64 GB depolama birimli sürümü 829 dolar ve 6 GB RAM 128 GB depolama birimli sürümü ise 899 dolar fiyat etiketine sahip olacak.

Rakiplerinin karşısına uygun fiyatla çıkmak yerine tavan fiyattan satışa sunmak LG için pek iyi olmayacak gibi görünüyor. Gelin son olarak yüksek fiyatlı LG G7’nin özelliklerine bir göz atalım.

LG G7 ThinQ Fiyatı

LG G7‘de FullVision özellikli 3120×1440 çözünürlüğünde 6.1 inç ekran yer alıyor. Bu ekran Super Bright Display özelliği ile dikkat çekiyor. Super Bright Display sayesinde 1.000 nit parlaklığa ulaşabilen LG G7 ekranının, piyasadaki en iyi mobil ekrana sahip telefon olacağı düşünülüyor.

Gücünü Snapdragon 845‘ten alan LG G7 ThinQ, 4 GB ve 6 GB RAM seçenekleri ile geliyor.

LG G7 pil performansı ortaya çıktı

16 Megapiksel + 16 Megapiksel çift kamera kurulumu ile gelen telefonda, her iki lens de f/1.6 diyafram açıklığına sahip. Rakibi Galaxy S9’a göre daha iyi kamera performansı sunması beklenen LG G7’nin ön bölümünde ise, 8 Megapiksel çözünürlüğünde kamera yer alıyor.