Ana sayfa Akıllı Telefon LG G6 için ilginç bir video yayınlandı

LG G6 için ilginç bir video yayınlandı

Güney Koreli teknoloji devi LG, çiçeği burnunda yeni amiral gemisi G6 için yeni bir video yayınladı. İşte LG G6 için yayınlanan yeni video.

LG G6 genel anlamda dayanıklılığı ile ön plana çıkarılan bir telefon oldu. LG’nin toza ve suya karşı dayanıklı ilk amiral gemisi modeli olma özelliğini taşıyan telefon, başından beri tasarımsal anlamda pazarlanmaya çalışıyor.

LG yeni amiral gemisi modelini kamera, işlemci ya da dahili depolama alanı gibi özellikleri ile pazarlamak yerine, dayanıklılığı ile pazarlamaya çalışıyor. Zira şu ana kadar yayınlanan LG G6 reklamları ve videoları da bu durumun en büyük ispatı diyebiliriz.

LG geçtiğimiz gün amiral gemisi modeli ile ilgili yeni bir video daha yayınladı. Yayınlanan video sizin de tahmin edebileceğiniz üzere yine G6’nın dayanıklı tasarımını gözler önüne seriyor. Bu eğlenceli videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Videoda da görüldüğü üzere LG G6 tabi tutulduğu tüm testleri başarılı bir şekilde geçmeyi başarıyor. Bu video direkt olarak LG tarafından hazırlandığı için taraflı olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat geçtiğimiz günlerde ünlü bir YouTuber’da LG G6’yı çeşitli işkencelere maruz bırakmış ve telefon bunların bir çoğundan sağlam bir şekilde çıkmayı başarmıştı.

Sonuç olarak LG G6’nın son derece sağlam bir telefon olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün. Tabi ki aynı şeyi ne yazık ki telefonun sistemi için söylemek pek de mümkün olmayacaktır. Zira G6 bilindiği üzere geçtiğimiz sene satışa sunulan amiral gemilerinde bulunan Snapdragon 821’i kullanıyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler