LG G3’ten Yeni Görüntü İnternete Sızdı

LG G3ten Yeni Görüntü İnternete Sızdı

LG Electronics’in merakla beklenen yeni amiral gemisi telefonu LG G3‘ten yeni bir görüntü internete sızdı.

Güney Koreli telefon üreticisi LG Electronics’in yeni amiral gemisi akıllı telefonu ve LG G2’nin halefi olan LG G3‘ün bu yılın ikinci çeyreğinde piyasaya sürülmesi beklenirken, telefon hakkında yeni detaylar ve görüntüler de ortaya çıkmaya devam ediyor. Şu ana kadar hakkında pek az detay ve görüntü ortaya çıkan telefonun yeni bir görüntüsü internete sızdı ve internete sızan bu görüntüyle birlikte telefonda yer alacak donanımsal özellikler hakkında ilk detay da onaylanmış oldu.

LG_G3_resim_DG

İlk olarak Ubergizmo tarafından yayınlanan bu yeni görüntüye bakılacak olursa, LG G3 oldukça etkileyici bir dokumatik ekrana sahip olacak. LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi telefonunda yer alacak olan QHD dokumatik ekran 2560 x 1440 piksel çözünürlükte olacak. LG G3‘ün bu yeni görüntüsünü internete sızdıran Ubergizmo’nun iddialarına göre, konuyla ilgili olarak LG Electronics ile irtibata geçilmiş ve LG, yeni telefonunda QHD dokumatik ekran yer alacağını doğrulamış. Ancak telefonun donanımsal özellikleri hakkında başka detay paylaşılmamış.

LG G3‘e yönelik olarak bugüne kadar ortaya çıkan haberlerde, telefonun bu yılın ikinci çeyreğinde piyasaya sürüleceği iddia edilmişti. Ortaya çıkan bu söylentilere göre LG tarafından Mayıs ayında resmi olarak tanıtılacak olan telefon, Haziran ayında da dünya genelinde satışa sunulacak. Ancak telefonun ne zaman tanıtılacağı veya satışa sunulacağı hakkında LG cephesinden resmi bir açıklama gelmiş değil.

Xperia Tablet Z İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı