Ana sayfa Cep Telefonu LG G3 Kullanıcı Arayüzü Ortaya Çıktı

LG G3 Kullanıcı Arayüzü Ortaya Çıktı

LG G3 kullanıcı arayüzü ve yeni telefonda yer alacak olan yenilikçi özellikler, internete sızan yeni görüntüler sayesinde ortaya çıktı.

Güney Koreli telefon üreticisi LG Electronics’in yeni amiral gemisi akıllı telefonu LG G3 henüz resmi olarak duyurulmuş olmasa da, telefon hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. LG G3’ün geçtiğimiz haftalarda internete sızan ilk görüntüsü sayesinde, telefonda QHD (2560×1440) dokumatik ekranın yer alacağı ortaya çıkmıştı.

LG_G3_UI (2)

Ancak LG G3’ün yazılımsal özellikleri hakkında şu ana kadar pek az şey biliniyordu. Telefonun yazılımsal özellikleri hakkında şu ana kadar bilinenler Android 4.4.2 KitKat işletim sistemiyle çalışacağı ve LG tarafından geliştirilen özel uygulama ve servisler içereceğiydi. Bugün internete sızan yeni görüntüler sayesinde ise, LG G3 kullanıcı arayüzü ve telefonla birlikte duyurulması beklenen yeni uygulamalar gün yüzüne çıktı.

LG_G3_UI (1)

AVAST’tan XP Kullanıcılarına Tavsiyeler

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler