Ana sayfa Gundem LG 2018 Model TV'lerini Gösterdi

LG 2018 Model TV’lerini Gösterdi

Dünyanın en büyük televizyon üreticilerinden LG, 2018 model TV’lerini detaylandırıyor. Google Asistan yeni nesle eşlik edecek.

LG ve Google İşbirliği TV’lerde

Televizyon pazarındaki en önemli oyunculardan LG, OLED ve Super UHD televizyonlarının Google Asistan’la beraber geleceğini açıkladı. 2018’de çıkacak televizyonları kapsayan duyuru, eski modelleri kapsamıyor. Böylelikle akıllı televizyonlarla çok daha kolay şekilde sesli anlaşabileceğiz. Dahası, LG’nin ThinQ yapay zeka teknolojisiyle birlikte çevre birimlerini de kontrol etmek mümkün olacak. Yani Google Asistan rakiplerine göre çok daha efektif çalışacak.

Ayrıca Güney Koreli şirketin Alfa 9 isimli işlemcisi cihazlara eşlik edecek. Bu sayede görüntüler daha iyi işlenip daha geliştirilmiş görüntü sunulacak.

LG yeni yılın TV’lerini önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek olan CES 2018′den itibaren duyurmaya başlayacak gibi gözüküyor.

Dünyanın en büyük televizyon üreticilerinden LG, 2018 model TV'lerini detaylandırıyor. Google Asistan yeni nesle eşlik edecek.

Samsung CJ791 QLED : Thunderbolt 3 bağlantılı QLED Kavisli Monitör

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler