Ana sayfa Ev Elektroniği LG, XBOOM WK7 ve WK9 ile fark yaratacak

LG, XBOOM WK7 ve WK9 ile fark yaratacak

Teknoloji dünyasının önemli isimlerinden biri olan LG, yeni akıllı hoparlör modelleriyle fark yaratmak istiyor. İşte LG XBOOM WK7 ve WK9 hakkındaki detaylar.

Amazon ve Google’ın öncülük ettiği akıllı hoparlör sektörü, artık globalleşme evresine geçmiş durumda. Şimdiye kadar ABD merkezli bir yayılma politikası izleyen sektör, artık dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara hitap etmek istiyor. Bu bağlamda pazardaki oyuncu sayısında da hatırı sayılır bir artış yaşandı. Nitekim pazara sonradan dahil olan isimlerden birisi de LG’ydi. LG, önümüzdeki IFA etkinliğinde tanıtacağı XBOOM WK7 ve WK9 modelleriyle fark yaratmak istiyor.

LG XBOOM WK7 ve WK9 ses kalitesiyle fark yaratacak

Bu yıl LG’nin kuruluşunun 60. yıl dönümü. Dolayısıyla Güney Koreli şirket, 60. yıla özel bir seri üretmeyi planlıyor. Yüksek ses kalitesine sahip olan XBOOM WK7 ve WK9’un da bu bağlamda geliştirildiği söyleniyor.

Güney Koreli şirket, yüksek ses kalitesine sahip hoparlörleri için Land Rover, McLaren ve Jaguar gibi birinci sınıf otomobil üreticileri için ses sistemi üreten Meridian Audio ile el sıkışmış durumda. Yani LG XBOOM WK7 ve WK9 modellerinin arkasında LG & Meridian Audio işbirliği bulunacak. Bu iki üst segment hoparlörün haricinde uygun fiyatlı XBOOM Mini Komponent, XBOOM All-In-One, XBOOM GO’nun da IFA 2018’de ziyaretçilerin beğenisine sunulması bekleniyor.

Bakalım LG, akıllı hoparlör sektörü için attığı bu adımların karşılığını alabilecek mi? Bunu zaman gösterecek.

Apple Watch 4, 6 farklı versiyonda gelecek

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Corona virüsü aşısı bulundu mu?

Son günlerde dünya gündemini meşgul eden Corona virüsüne karşı aşı geliştirildi mi? İşte corona virüsü aşısı bulundu mu sorusunun yanıtı. Neredeyse her yıl yeni bir...

Son Haberler