Lenovo yeni tableti ile dengeleri değiştirecek

lenovo tablet 2

Tablet dünyasının önemli isimlerinden biri olan Lenovo’nun yeni modeli ilk defa kendini gösterdi. İşte detaylar.

Lenovo yeni tableti ile dengeleri değiştirecek. Lenovo, yeni bir M serisi tabletini piyasaya sürmek için hazırlanıyor. Geçen yıl, marka Lenovo Tab M8 (4. Nesil) modelini Japonya ve diğer çeşitli pazarlarda tanıttı. Bu model, 8 inç IPS LCD panel ve MediaTek Helio A22 yonga setine sahipti. Geliştirilmekte olan yeni tablet, önceki modele halefi olabilecek ve Lenovo Tab M8 (4. Nesil) 2024 adını taşıyabilecek. Son zamanlarda, cihaz TDRA web sitesinde görüldü.

lenovo tablet 2

Lenovo Tab M8 (4. Nesil) 2024 modeli, model numarası TB301FU ile TDRA sertifikasyon web sitesinde tespit edildi. Listeye göre, bu tablet yalnızca Wi-Fi bağlantısı ile gelecek. Maalesef, veritabanında başka özellikler veya ayrıntılar verilmedi. Ancak, tabletin adındaki “2024”, muhtemelen önümüzdeki yıl piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

lenovo tablet 1

Lenovo yeni tableti ile dengeleri değiştirecek

Lenovo-Tab-M8-4th-Gen Lenovo Tab M8 (4. Nesil) Son iteratif olarak, tablet öncüsüne göre bazı yenilikler getirmelidir. Referans için, Lenovo Tab M8 (4. Nesil), 1280 x 800 piksel HD çözünürlüklü 8 inç IPS LCD panel sunar. Cihaz, çift hoparlör ve 3.5mm ses jakı sunar. 3 GB LPDDR4x RAM ve 32 GB depolama kapasitesine sahip MediaTek Helio A22 yonga seti ile donatılmıştır. Ek depolama için ayrı bir microSD kart yuvası bulunmaktadır.

lenovo tablet

Lenovo Tab M8 (4. Nesil), neredeyse stok sürüm Android 12 işletim sistemi üzerinde çalışır ve güvenlik güncellemelerini 3 yıla kadar alır. Fotoğraf çekimi için, ön kamera 2MP ve arka kamera 5MP olarak tasarlanmıştır. Cihaz, yüz kilidi desteğiyle birlikte 16 saat tam şarjda kalacağı iddia edilen 5.100mAh bir batarya ile birlikte gelmektedir. Lenovo yeni tableti ile dengeleri değiştirecek

Star Wars Jedi: Survivor berbat başlangıç yaptı! Oyuncular topa tuttu!


Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir