Konuşanlar programı artık Exxen’de!

Exxen'de en çok izlenen yapım

Hasan Can Kaya’nın sunduğu ve bölümlerini YouTube üzerinden yayınladığı konuşanlar programı artık Exxen üzerinde yayınlanacak.

Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital yayın platformu Exxen için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yeni yıl itibariyle yayın hayatına başlaması planlanan Exxen’de pek çok özel içerik ve özel yapım yer alacak.

Diğer dijital yayın platformları gibi mevcut içeriklerin de boy göstereceği Exxen’de özel şov programları da bulunacak. Nitekim bu programlardan birisi de Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar olacak.

Şimdiye kadar programın bölümleri Konuşanlar isimli YouTube kanalında yayınlanıyordu. Fakat kısa bir süre önce programın artık Exxen’de yayın hayatına devam edeceği kesinleşmişti.

Bunun üzerine sürpriz bir gelişme daha yaşandı. Konuşanlar’ın YouTube’ta yer alan tüm bölümleri kaldırıldı.

Konuşanlar programı YouTube’a veda etti

Bu gerçekten herkes için sürpriz oldu diyebiliriz. Tamam programın yeni bölümlerinin Exxen’de yayınlanacak olması bilinen birşeydi. Fakat YouTube’ta yer alan bölümlerin de kaldırılıp, Exxen’e özel içerik haline getirilmesi biraz sürpriz oldu.

Bu arada dip not olarak belirtmek gerekiyor. Hali hazırda Exxen’in aylık abonelik ücreti kesinleşmiş değil. Fakat şimdilik dillerde dolaşan ücret 8TL gibi bir meblağa tekabül ediyor. Elbette bu paket içeriğinde reklamların da olacağı belirtiliyor.

Reklamsız paket içeriği ise muhtemelen aylık 20TL civarında olacaktır. Zaten diğer dijital yayıncıların da fiyat politikaları 20TL civarlarında.

Kojima PlayStation’a üvey evlat muamelesi yapıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir