Ana Sayfa Donanım Klavyenizi Temizleme Zamanı Geldi

Klavyenizi Temizleme Zamanı Geldi

Pelikan geliştirdiği Temizleme Serisi ile bilgisayar ve klavyelerin hijyenini sağlarken, sağlığınızın korunmasına da yardımcı oluyor.

Yapılan araştırmalar bir klavyede bulunan bakteri miktarının neredeyse klozettekiyle eş değer olduğunu ortaya koyuyor. Bakteri üremesinin en önemli sebebi ise, bilgisayar başında yenen yemekler. Yemeklerden dökülen kırıntıların klavyenin içinde birikmesi ile oluşan bakteriler, farkında olmadan hijyenik olmayan ortamlarda çalışmamıza sebep oluyor.

Pelikan, geliştirdiği Temizleme Spreyi ve Kuru Mendil’i ile bakterilerin azalmasına yardımcı olurken aynı zamanda hijyenik bir çalışma ortamı sağlıyor. Pelikan’ ın ödüllü Temizleme Serisi ile bilgisayarınızı ve klavyenizi temizlediğinizde aynı zamanda soğuk algınlığı, baş ağrısı ve göz yorgunluğuna karşı da önlem almış oluyorsunuz.Pelikan Temizlik Serisi görseli

Monitör ekranları ve filtrelerde etkin temizlik için geliştirilen Pelikan Temizleme Spreyi antistatik ve alev almayan formülü ile güvenli bir temizlik sağlıyor. Fotokopi makinelerinde, aynalarda, objektiflerde, OHP, TFT ve LCD’lerde de güvenle kullanılan spreyler hızlı kuruyan ve leke yapmayan içeriği ile anında ve etkili çözüm sunuyor.

Pelikan Temizleme Spreyi yine Pelikan tarafından özel olarak üretilen kuru mendiller ile kullanıldığında daha etkili sonuç yaratıyor. 320×340 mm ebadındaki mendiller, ıslakken de ekstra emici özelliğini koruyabiliyor. Her pakette 25 adet bulunan mendillerin satış fiyatı 19 TL. Pelikan Temizleme Spreyi’nin perakende satış fiyatı ise 13TL’dir.

Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting