Ana SayfaGenelKemerleri bağlayın! Oyun mevsimi başlıyor

Kemerleri bağlayın! Oyun mevsimi başlıyor

Her yılın son çeyreğinde olduğu gibi bu yılın son çeyreğinde de pek çok popüler oyun raflardaki yerini alacak. Peki bu oyunlar içerisinde en çok bekleneni hangisi? İşte detaylar.

Kemerleri bağlayın! Oyun mevsimi başlıyor. Oyun severlerin de bildiği üzere her yılın son çeyreğinde pek çok yapım peşi sıra raflardaki yerini alır. Özellikle de seri halinde geliştirilen oyunlar yılın son çeyreğinde oyun severlerin beğenisine sunulur.

Önümüzdeki süreçte de yine FIFA 22’den, AoE 4’e, Call of Duty Vanguard’tan, Deathloop’a kadar pek çok farklı türde farklı yapım raflardaki yerini alacak.

Hali hazırda gelişim aşamasında bulunan ve çıkacak olan yapımlar multiplatform desteğini sunuyor. Yani yeni nesil, eski nesil kavramı henüz oyunlara tam olarak yansımış değil.

Final Fantasy oyunları PlayStation'a geliyor

Kemerleri bağlayın! Oyun mevsimi başlıyor

Yeni nesil konsolların çıkışının üzerinden 1 sene geçmiş olmasına karşın, 3. Parti oyun stüdyoları eski nesil konsollara olan desteğini henüz kesmedi.

Yani yeni geliştirilen oyunlar PC, PS5 ve Xbox Series haricinde Xbox One ve PS4’e de geliyor. Fakat eski nesil konsolların özellikle 2023 ile birlikte tamamen devre dışı kalacağı söylenebilir. Yani hem 3. Parti, hem de 1. Parti oyunlar 2023 yılından itibaren yalnızca yeni nesil konsollara gelecekler. Bu bağlamda eğer PS4 ya da Xbox One sahibiyseniz konsolunuzu biran önce elden çıkartıp, yeni nesle geçmenizi tavsiye ederiz.

iPhone 13 hakkında yeni bir detay ortaya çıktı!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting