Keenetic kablosuz MESH devrimi için düğmeye bastı!

Keenetic kablosuz MESH

Keenetic kablosuz MESH devrimi yapmak için düğmeye bastı. Keenetic’in yeni kablosuz MESH çözümleri hakkındaki detaylar haberimizde.

Keenetic, tüm kablosuz ağ ürünlerinde MESH teknolojisini destekleyen ilk firma oldu. Birden fazla cihazı birbiriyle konuşturup tek cihaz olarak çalıştıran ve kablosuz iletişimde büyük kolaylık sağlayan MESH teknolojisi, kesintisiz. ve yüksek hızlı internet keyfini ev ve iş yerlerine getiriyor. Keenetic’in tüm ürünlerinde sunduğu Unique Whole Home Wi-Fi MESH (Tüm Alanda Eşsiz Kablosuz Ağ) teknolojisi sayesinde ev ve işletmelere modüler seçeneklerle ekonomik ve hızlı internet altyapısı sağlanabiliyor.

Ev ve iş yerlerinde kesintisiz internet için kullanılan teknolojilerden biri olan MESH, kablosuz ağ ürünleri konusunda dünyanın en dinamik ve yenilikçi firmalarından olan Keenetic tarafından temel bir özellik. olarak tüm ürünlerinde destekleniyor. Geniş ürün yelpazesindeki başlangıç seviyesinden en profesyonel cihaza kadar tüm Keenetic ürünler Wi-Fi MESH sistemini destekliyor. Bu sayede kullanıcılara kendi Wi-Fi MESH sistemlerini kurarken her bütçeye uygun çözümler sunuyor.

TP-Link yeni Servis Yazılımı ile karşımızda

Günümüzde diğer markalar tarafından satılan MESH setleri genelde üçlü ya da dörtlü gruplar halinde kullanılıyor. Yüksek maliyetli bir çözüm olan MESH teknolojisini kullanabilmek için bu setlerden satın almak gerekiyor.

Keenetic kablosuz MESH

Keenetic ise MESH çözümleri tüm cihazlarında standart olarak sunduğu için herhangi iki ya da daha fazla Keenetic ürünü MESH cihazı olarak kullanılabiliyor. Bu da ev ya da iş yerlerinde kesintisiz ve hızlı bir Wi-Fi kablosuz ağı kurulmasını mümkün hale getiriyor.

Keenetic cihazların MESH çözümünü tüm cihazlarında temel bir özellik olarak sunmasıyla beraber tüketicilerin bütçelerini zorlayan setleri almak da tarihe karışıyor.

İhtiyaca göre Keenetic cihaz alıp, kapsama alanı yetersiz kaldığında ya da daha büyük ev veya iş yerine geçildiğinde yeni alınacak ek Keenetic cihazlarla MESH ağını büyütmek mümkün oluyor. Keenetic’in router ya da modem ayırt etmeksizin bütün cihazları MESH teknolojisini destekliyor ve her bir cihaz MESH olarak kullanılabiliyor.

Keenetic’te MESH standart!

MESH teknolojisinin Keenetic ürünlerinde temel bir özellik olarak bulunmasına ilişkin açıklama yapan Keenetic Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Vefa Tarhan, MESH teknolojisinin Keenetic’in dışındaki diğer markalarda genellikle birkaç set olarak 3 ya da 4’lü gruplar halinde satın alınması gerektiğinin altını çizdi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir