Kärcher AF 50 : Sağlığınız İçin Havayı Güzelleştiren Teknoloji

Kärcher AF 50

Kärcher AF 50 Hava Temizleme Makinesi; patojenleri, ince tozları, alerjenleri ve kokuları güvenilir bir şekilde gideriyor, ortamın havasını değiştiriyor.

 Günlük hayatımızın büyük bir kısmı kapalı alanlarda geçiyor. İç mekanlar ise özellikle hava yoluyla bulaşan çeşitli salgın hastalıklar, mikroplar, virüs ve bakterilerle birlikte, alerji, astım ve benzeri solunum yolu hastalıklarına neden olabilen toz partiküllerini de içerebiliyor.

Öte yandan ev ve ofis gibi pek çok kapalı mekanda, rahatsız edici kokularla başa çıkmak da kimi zaman önemli bir sorun olabiliyor. Bunun yanı sıra solunan havanın kalitesinin düşük olması, ruh halini de olumsuz etkileyebiliyor.

Kärcher AF 50

Yeterince oksijen alamamak, taze ve temiz havaya ulaşamamak hepimizde kronik yorgunluk, depresif ruh hali gibi sıkıntılara sebep oluyor.

Neyse ki bunların hepsine bir çözüm var: Yüksek hava akışına sahip, lazer sensör teknolojili, otomatik modlu, ekranlı, H13 filtrelemeli ve aktif karbonlu kompakt Kärcher AF 50 Hava Temizleme Makinesi

Kärcher AF 50

Kapalı alanlarda rahat nefes aldıran çözüm…  

Orta büyüklükteki evler, ofisler ve büyük salonlar için mükemmel hava temizleme çözümü olan Kärcher AF 50 Hava Temizleme Makinesi, çok katmanlı filtre sistemi sayesinde iç mekan havasını alerjen, kirletici ve patojenlerden temizliyor.

Cihaz üzerinde bir renk kodu aracılığıyla hava kalitesini, sıcaklığı ve bağıl nemi gösteren bir ekran bulunuyor. Ürün, ayrıca zamanlayıcı işlevi, çocuk güvenlik kilidi, gece modu fonksiyonlarına da sahip. Üstelik yüksek hava akışı performansına rağmen, ultra sessiz…

Gece kullanımlarında size rahatsızlık vermeden ortamdaki havayı filtreliyor. Evcil hayvan sahipleri ve alerjik yapıya sahip kişiler için de kurtarıcı oluyor.

Kärcher AF 50 Hava Temizleme Makinesi, otomatik mod için yüksek kaliteli lazer sensörüne de sahip. Otomatik mod seçildiğinde, yüksek kaliteli lazer sensörü sayesinde, performans seviyesini hava kirliliği derecesine göre otomatik olarak ayarlıyor. Size sadece ortamdaki temiz havanın keyfini çıkarmak kalıyor.

Motobike İstanbul 2024’te Harika Modeller görücüye çıktı!