Ana sayfa Genel Just Dance 2018 demosu yayınlandı

Just Dance 2018 demosu yayınlandı

Ubisoft’un dans temalı eğlence oyunu Just Dance 2018 için oynanabilir bir demo yayınlandı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Oyun dünyasında bazı yapımların önemli bir yeri vardır. Hiç şüphesiz Just Dance serisi de bu tarz yapımlar arasında yer alıyor diyebiliriz. Zira bu oyun yayınlandığı tüm platformlarda adeta satış rekorları kırmıştı. Özellikle Wii ve PlayStation 3’de bu yapımın fazlasıyla başarılı bir grafik çizdiğini söylemek mümkün.

Serinin ilk oyunu aylarca en çok satan oyunlar listesinin zirvesinde yer almıştı. Şimdi bu seri Just Dance 2018 ile devam edecek. Ubisoft tarafından geliştirilen ve 23 Ekim’de raflardaki yerini alacak olan yapım için oynanabilir bir demo yayınlandı.

 Nintendo Switch, Wii U, Xbox ONe ve PlayStation 4 için yayınlanan demoda, Bruna Mars’ın 24K Magis isimli parçası bulunuyor. Ubisoft’un demo için hazırladığı tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Açıkça konuşmak gerekirse, Just Dance serisi ülkemizde pek de talep görmemişti. Her ne kadar bu seri Avrupa, Amerika ve Japonya’da aylarca en çok satanlar listesinde zirvede yer alsa da ülkemizde fazla rağbet görmemişti.

Bu sebepten dolayı Just Dance 2018 de aynı serinin diğer oyunları gibi, ülkemizde pek rağbet görmeyebilir. Fakat oyun global pazarda öyle ya da böyle başarılı bir çizgi çizecektir.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Ubisoft, oyun için ilerleyen zamanlarda bazı yeni parçaların da ek paketler halinde gelebileceğini açıklamıştı.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Asus VivoBook S14 (S432FL) ile farklı ve renkli bir dizüstü deneyimi

Asus VivoBook S14 ile dünyanızı renkli hale getirebilirsiniz. Güçlü özellikler ve şık tasarımın yanına, "renkli görsellik" unsuru da ekleniyor. Asus, VivoBook S14 ve S15 serisi...

Son Haberler