Just Cause 4 için çıkış videosu yayınlandı

maxresdefault 5

Square Enix ve Avalanche Studios işbirliğiyle geliştirilen Just Cause 4 için yeni bir tanıtım videosu yayınlandı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Açık dünya temalı oyun denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Just Cause serisi, yeni oyunuyla bir kez daha PC ve konsollarımıza konuk olmaya hazırlanıyor. Bu hafta itibariyle raflardaki yerini alan yapım için Square Enix nefes kesen bir çıkış videosu yayınladı. Yayınlanan bu videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Just Cause 4 için nefes kesen çıkış videosu

Seriyi oynayanların da bileceği üzere Just Cause 4, yapı ve oynanış dinamikleri açısından diğer açık dünya temalı yapımlardan farklı bir konumda bulunuyor. Çünkü diğer açık dünya oyunlarında kaosa pek fazla imkan verilmez. Yani öyle önünüze çıkan bir yeri patlatıp, havaya uçurma gibi bir imkanınız pek fazla yoktur. Just Cause serisinde ise şehirde dilediğiniz gibi bir kaos ortamı yaratabilirsiniz. Zaten oyunun temel hikayesi de tamamen kaos üzerine kuruludur.

Nitekim Just Cause 4’te de bu açıdan değişen pek fazla birşey yok. Sadece oyuna yeni eklenen yoğun hava muhalefetleri, eğlence dozajını biraz daha arttırmış. Malum, diğer pek çok oyunda da yağmur yağmasına, yerlerin kardan ötürü bembeyaz olmasına alışkınız. Fakat Just Cause’un yeni oyununda, bunlarında ötesinde, fırtınalarla, hortumlarla karşılaşacağız. Bu da oyuna farklı bir tat getirecektir.

PlayStation Classic Türkiye’de de satışa sunuldu! İşte fiyatı