Jordan 96 model Mercedes otomobilini satıyor!

iOS Mercedes

Dünya spor tarihinin en tanınan isimlerinden biri olan Micheal Jordan 96 model Mercedes – Benz S600’ünü satma kararı aldı.

Genel olarak basketbol denildiğinde insanların aklına gelen ilk isimlerden birisi de Micheal Jordan olacaktır. NBA tarihinin efsane isimlerinden biri olan Jordan geçtiğimiz günlerde garajındaki araçlardan birisini satmaya karar verdi.

Jordan’ın satmaya karar verdiği otomobil ise 1996 model MB S600. Döneminin en lüks otomobillerinden biri olan S600, 6.0 litrelik V12 motordan besleniyor. Jordan için özel olarak tasarlanan bu otomobilin hali hazırdaki fiyatı ise 4000 – 5000 dolar civarında.

Jordan Mercedes – Benz S600 otomobilini satılığa çıkardı

Jordan’ın şahsi olarak kullandığı ve 252.000 kilometre yol kat ettiği otomobil Netflix’te yayınlanan Last Dance belgeselinde de görülmüştü.

Elbette burada söz konusu olan normal bir S600 değil. Dolayısıyla fiyatın da 5000 dolar seviyesinde kalmasını kimse beklemiyor.

mercedes

Muhtemelen pek çok kişi bu otomobili satın alabilmek için sıraya girecektir. Çünkü Micheal Jordan’ın kullandığı ve 252.000 kilometre yol yaptığı Mercedes – Benz’i satın almak herkese nasip olmaz. Dolayısıyla bu aracı alan da binmek için değil, koleksiyonuna dahil etmek için alacaktır.

Şimdilik otomobil için herhangi bir fiyat etiketi belirlenmiş değil. Lakin az önce de belirttiğimiz üzere fiyatın normal seviyelerde kalmasını kimse beklemiyor. Bakalım Jordan’ın garajındaki otomobil kaç dolardan alıcı bulacak? Bekleyip öğreneceğiz.

Samsung Note 20 satış rakamlarını açıkladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir