Joker 2’den beklenen görsel geldi

Joker 2

Heyecanla beklenen Joker 2 filminden, Joker ile Harley Quinn’i yan yana gördüğümüz ilk görsel paylaşıldı. Film, 2024’te izleyici ile buluşacak.

Son yıllarda sinema severlerle buluşan en iyi çizgi roman uyarlamalarından biri olan Joker, sinema severler tarafından beğeniyle karşılanmış ve dünya genelinde 1.07 milyar dolar hasılat yaparak tüm zamanların en kârlı filmlerinden birine dönüşmüştü. Hal böyle olunca bir devam filmi çekilmesi de kaçınılmaz oldu.

Joaquin Phoenix’in muhteşem performansıyla akıllara kazınan Joker, ilk başta tek filmlik bir hikaye olarak planlanmış olsa da ilk filmin yakaladığı büyük başarının ardından devam filminin de geleceği açıklandı. O günden beri heyecanla beklediğimiz devam filminin çekimlerine kısa süre önce başlandı. Çekimlerin başlamasıyla birlikte filmden ilk görseller de gelmeye başladı. Geçtiğimiz haftalarda filmden ilk görselin yayınlanmasının ardından, bu kez de Joker ile Harley Quinn’i aynı karede gördüğümüz ilk görsel paylaşıldı.

Joker 2

Heyecanla beklenen devam filmi, Joker: Folie a Deux, yani Joker: İki Kişilik Delilik adını taşıyor. Joker 2 hakkında elimizdeki bilgiler oldukça kısıtlı olsa da filmin bir müzikal olabileceği, ya da en azından müzikal bölümler içereceği söyleniyor. DC Sinematik Evreni’nde Margot Robbie tarafından canlandırılan Harley Quinn rolünün bu kez ünlü şarkıcı Lady Gaga’ya emanet edilmesi de bu iddiaları destekliyor.

Yayınlanan her yeni görselle sinema severleri biraz daha heyecanlandıran Joker 2, 4 Ekim 2024’te vizyona girecek.

ABD UFO’lar hakkında açıklama yaptı