Ana SayfaGenelJohn McAfee kripto para dünyasını dolandırdı: Büyük iddialar var

John McAfee kripto para dünyasını dolandırdı: Büyük iddialar var

John McAfee kripto para dünyasını dolandırmakla suçlanıyor. Adeta bir suç makinesi olan McAfee hakkında büyük iddialar var. İşte merak edilen detaylar.

Antivirüs programının yaratıcısı olarak da bilinen John McAfee kripto para dünyasında deprem etkisi yarattı. Birçok kişi onu borsa kuruluşuna şikayet etti. Onunla ilgili yapılan suçlama ise kripto paraların değerini yükseltmeye çalışması. Hem kendisi hem de koruması sosyal medya hesapları üzerinden birçok açıklama yapmıştı.

Bu açıklamalarda özellikle bazı kripto para birimlerinin değerini açıkça yükseltmeye çalıştığı görülüyor. Elbette burada büyük bir sorun yok. Birçok borsa kullanıcısı konu ile ilgili yorumlar yapabiliyor. Ancak onun başını derde sokan asıl problem yükseliş ile birlikte büyük satış yapması.

Kripto paralar spekülasyona çok açık

Blockchain teknolojisi çağımızın en büyük teknolojileri içerisinde yer alıyor. Hem üst düzey güvenliğe sahip olması hem de kripto paraların yapımı için tercih edilmesi ona ayrı bir değer kazandırıyor. Fakat kripto paralar ne yazık ki böylesi bir teknoloji için kullanılmayabiliyor.

John McAfee kripto para

Bunun yerine daha çok spekülasyon için kripto paralar tercih ediliyor. John McAfee bunlar içerisinde en çok tanınanlardan birisi olarak görülüyor. İspanya’da kendisi hakkında çok farklı vergi suçlamaları mevcut. Ayrıca yine ABD’de benzer suçlamalar kendisine yöneltiliyor. Bu nedenle İspanya onu ABD’ye teslim edebilir.

John McAfee suikast girişiminde vuruldu!

Koruması Jimmy Gale Watson’ın avukatı mahkemede, “Jimmy Watson madalyalı gazi ve eski deniz komandosudur. Diğer insanların hakları ve özgürlükleri için savaştı ve şimdi de bugün mahkemenin bu hakları kendisine vermesini beklemesi hakkıdır.” açıklaması yaptı. Peki sizce kripto paralar gerçekten de manipülasyona bu kadar açık mı?

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting