JABRA ELITE 8 ACTIVE  : Dünyanin en dayanıklı kulakiçi kulaklığı  

Jabra Elite 8 Active

32 saate kadar batarya ömrü olan Jabra Elite 8 Active earbuds, eşsiz bir performans sağlıyor ve askeri düzeylerde test edilmiş toza, tere ve 1.5 metreye kadar suya dayanıklılığı ile öne çıkaıyor

Jabra ShakeGrip teknolojiyle birlikte en üst düzeyde yüksek yoğunluktaki egzersizlere bile uyum sağlayarak rüzgarlı koşullarda bile istenmeyen gürültüleri filtreler. Jabra Elite 8 Active Yapısal üstünlüğü sayesinde gün boyunca kulağınıza oturan kullanım sağlar. Ses performansını daha etkileyici kılmak adına Dolby tarafından desteklenen Uzamsal Ses, güçlü 6 mm hoparlörden zengin, çok yönlü ses sunar.

Askeri Standartlarda, Her yerde, Eşit Derecede Rahatlık

 Dünyanın en dayanıklı kulaklıkları olarak tanıtılan Jabra Elite 8 Active ’in kulaklık başlıkları IP68 sınıfında, kasası ise IP54 sınıfındadır. Kulaklık, en zor koşullarda bile dayanıklılık ve performanslarını kanıtlamak için test edilmiştir. 9 dayanıklılık testini geçen Jabra Elite 8 Active , sağlamlaştırılmış elektroniklere yönelik Askeri Standart 810H’yi karşılamaktadır. Her türlü ortamda aksiyona hazır olduklarını, aşırı sıcaklıklara, şok darbelerine ve basınç düşüşlerine, tuzlu suya maruz kalmaya ve hatta tamamen suya batmaya başarıyla dayanıklılıklarını kanıtlamışlardır.

Jabra Elite 8 Active

ABD askeri test koşullarına ek olarak, Jabra Elite 8 Active  , dahili bir Yüksek Derecede Hızlandırılmış Korozyon Testi (HACT) ile test edilmiştir. Kulaklıkların korozyon önleyici kimliklerini başarıyla kanıtlamak için 40°C/104°F sıcaklıkta %93 nemle 2 saat dayanma, tuzlu suda 15 dakikalık bir sıçrama testi ve 15 dakikalık 40°C/104°F ısıyla kurutma testi dahil olmak üzere 11 tam test döngüsünden geçmesini gerektirmektedir. Elite 8 Active, ihtiyaçlarınızı bu testlerden başarıyla geçerek ihtiyaçlarınızı karşılayacağını kanıtlamıştır.

Güçlü Adaptif Hibrit Aktif Gürültü Önleme

Aramalarınızın ve müziğinizin her zaman net bir şekilde duyulmasını sağlamak için Elite 8 Active’in gürültü önlemesi arttrıldı. Güçlü Adaptif Hibrit Aktif Gürültü Önleme (ANC), bulunduğunuz ortama otomatik olarak uyum sağlayarak rüzgar ve diğer gelen istenmeyen çevresel gürültüleri filtreler. Jabra Standart ANC’ye kıyasla 1,6 kat daha fazla ANC ile çevrenizdeki gürültüyü kontrol altında tutarak önemli olan sesleri duyabilirsiniz.

Dolby tarafından desteklenen Uzamsal Ses sayesinde daha gerçekçi şekilde sesleri deneyimlemenizi sağlayacak ve ücretsiz Jabra Sound+ uygulamasını kullanarak Uzamsal Sesi açıp kapatarak artık ister en sevdiğiniz egzersiz listesini dinliyor olun, isterseniz telefonunuzda video oynatıyor olun, sesin net ve zengin olmasını sağlayan güçlü 6 mm hoparlörler aracılığıyla her yönden gerçekçi ses duyabilirsiniz.,

Instagram, TikTok ile yarışmak için Reels sürelerini uzatıyor


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir