İşte Huawei P20 Pro’nun ağır çekim performansı

huawei p20 pro 2

Akıllı telefon pazarının önemli isimlerinden biri olan Huawei, önümüzdeki hafta yani 27 Mart’ta yeni amiral gemisi serisini tanıtacak. Çinli üreticinin Paris’te düzenleyeceği özel bir etkinlikle tanıtacağı P20 serisi, bir çok açıdan önemli ilkleri kullanıcılara sunacak. Dünyanın 3 ana kameraya sahip ilk akıllı telefonu olan Huawei P20 Pro da bu etkinlik dahilinde tanıtılacak.

Huawei P20 Pro, kamera performansıyla hayran bırakacak

Günümüzdeki akıllı telefonların teknik özellikler açısından birbirlerine yakın bir konumda durduğu inkar edilemez. Keza çeşitli performans testlerine baktığımızda da arada pek bir fark olmadığını net bir şekilde görebiliyoruz.

İşte böyle bir durumda, ayırt edici özelliklerin skalası da değişiyor. Kullanıcılar yeni bir akıllı telefon alacaklarında, tasarım, kamera ya da fiyat gibi değişkenlere yöneliyorlar. Keza fiyat ve tasarım çizgisi birçok kullanıcı için önemli bir etken. Fakat söz konusu kamera olduğunda etkinlik alanının biraz daha fazla olduğunu söylemek yanlış olmaz. Çünkü artık akıllı telefonlar fotoğraf makinalarının da yerini almaya başlamış durumda.

Hali hazırda satışa sunulan amiral gemisi modelleri artık çift ana kamera ile geliyor. Buna artık alıştık diyebiliriz. Fakat Huawei çıtayı bir tık daha yükseltmeye kararlı görünüyor. Keza Çinli üreticinin yeni amiral gemisi modeli Huawei P20 Pro, tam 3 ana kameraya sahip. Peki bu 3 ana kameralı cihaz nasıl bir ağır çekim performansına sahip? Çinli üreticinin Huawei P20 Pro için yayınladığı son tanıtım videosu bize bu konu hakkında bazı ip uçları veriyor. İlgili kısa videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

IBM dünyanın en küçük bilgisayarını üretti